Спадкоємиця Ванги зробила страшне пророцтво для України: коли буде новий Майдан

Спадкоємиця Ванги зробила страшне пророцтво для України: коли буде новий Майдан

Зовсім скоро в Україні почнуться нові переломні моменти, які становлять загрозу всім українцям

Француженка Каеде Убер, яка визнана спадкоємицею дару віщунки Ванги, стверджує, що в Росії кардинально нічого не зміниться в 2019 році, і в країні продовжиться розвиток, однак Україну очікує третій Майдан.

Варто відзначити, що раніше Каеде Убер назвали спадкоємицею відомої провісниці Ванги після точних прогнозів терактів і великих подій по всьому світу. Не дивлячись на те, що до Ванги вона прямого відношення не має, багато дослідників стверджують, що француженка володіє дуже рідкісним даром ясновидіння і може з точністю передбачати найважливіші події в світі.

Так, згідно з її пророцтвом, в Україні вже зовсім скоро почнуться нові заворушення, які в підсумку призведуть до чергового Майдану. У той же час ситуація в Росії буде стабільною. Рубль як і раніше буде дуже нестабільним, проте російська економіка, незважаючи на санкції і хитке становище рубля, буде розвиватися з часом.Також раніше повідомлялося, що відомий американський дослідник Девід Монтенье вирахував, що кінець світу прийде не раніше 21 грудня 2019 року.

Вчений стверджує, що під впливом найближчих планет до нашої планети, почнуться природні аномалії і руйнування. Через це прийдуть до занепаду найбільші мегаполіси світу. .Монтенье впевнений, що весь план руйнування вже написаний в Біблії, стародавніх текстах Індії і Египту.

І звичайно, в нових апокаліптичних прогнозах не обійшлося без загадкової планети Нібіру. Монтенье заявив, що його прогноз взаємопов’язаний з таємничою планетою Х.


Майдан

Експертам вдалося перевести і розшифрувати пророцтво Нострадамуса на 2019 рік. Виходячи з його записів, дослідники прийшли до висновку, що масштабний світовий конфлікт почнеться саме в цей період і переросте в Третю світову війну, яка триватиме майже 25 років.

«Велика війна почнеться у Франції, але потім буде атакована і вся Європа, вона буде довгою і страшною для всіх», – так звучало попередження Нострадамуса.

Автор: pyx_pyx
Предыдущий материал

Оприлюднено програму інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського

Следующий материал

Пиф-паф без ой-ой-ой: о боевике "Джон Уик 3"

Коментарии (0)