Міністр з Буковини Павло Петренко так і не вказав у декларації відпочинок у Туреччині


З появою у відкритому доступі декларацій чиновників за 2018 рік, стала явною забудькуватість деяких міністрів, які обіцяли внести свої витрати на відпочинок або закордонні поїздки в минулому році.

Зокрема, міністр юстиції Павло Петренко провалив обіцянку задекларувати травневий відпочинок у Туреччині в 2018 році.

Він гарантував, що зробить це ще 2 травня 2018 року, у відповідь на повідомлення екс-заступника глави АП Андрія Портнова. Портнов тоді стверджував, що вартість доби в готелі, в якому відпочивав міністр, становить близько 3 тис. 300 євро. На підтвердження своїх слів Портнов виклав на своїй сторінці в Facebook відео з відпочинку міністра юстиції в Туреччині.

Петренко підтвердив, що відпочивав на травневі свята в Туреччині, однак ніяких дорогих вілл не орендував, а зупинився в стандартному готелі. До того ж відпочинок обійшовся дешевше, завдяки ранньому бронюванню.

«І найголовніше: моя декларація дозволяє мені провести кілька днів з рідними на відпочинку в Туреччині. Вартість цього відпочинку буде відображена мною в декларації за 2018 рік», – запевнив міністр на своїй сторінці в Facebook.

Проте, в оприлюдненій 29 березня 2019 року електронній декларації Павла Петренка за 2018 рік відсутні відомості про отримання міністром туристичних послуг. Тому його обіцянка отримує статус «не виконано».

«Слово і Діло» уточнило в прес-службі міністра, з якої причини в декларації не виявилося цієї інформації, однак на момент виходу публікації відповіді на питання журналістам не надали.

Автор: beryazev
Предыдущий материал

На Київщині будуть судити рецидивіста, який пограбував інкасаторське авто "ПриватБанку"

Следующий материал

КСУ оприлюднив рішення про перейменування Дніпропетровської області

Коментарии (0)