Справу підозрюваних у вбивстві Гандзюк передають до суду на Дніпропетровщині

Справу підозрюваних у вбивстві Гандзюк передають до суду на Дніпропетровщині

Справу підозрюваних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк передають до Покровського районного суду Дніпропетровської області.

Інформацію про це підтвердив адвокат голови Херсонської облради Владислава Мангера Дмитро Ільченко.

За його словами, інформація про це була оприлюднена на засіданні в Херсонському міському суді. Сторона обвинувачення повідомила, що звернулася до Верховного суду з клопотанням щодо передання справи за підсудністю і той його задовольнив.

«Підставою для цього стало те, що троє з п’яти обвинувачених нібито проживають на території Покровського району Дніпропетровської області. Як особа, яка брала участь у всіх попередніх засіданнях, хочу зазначити, що раніше дані особи зазначали зовсім інші адреси проживання. Лише один з них зазначав, що зареєстрований у Дніпропетровській області. Що змінилось за цей час, нам невідомо. Чому відбулося перенесення в такий далекий район, куди далеко їхати й адвокатам, і журналістам, я не знаю», – сказав адвокат.

Він також зазначив, що справу було передано до суду разом з угодою про визнання винуватості усіх п’ятьох обвинувачених. Зазвичай, у таких випадках, каже Дмитро Ільченко, проводиться лише одне судове засідання із затвердженням рішення.

За його даними, ухвала Верховного суду ще не передана до виконання до херсонського суду.

Автор: popitch1
Предыдущий материал

Украина может получить под гарантии США $2 млрд для закупки газа

Следующий материал

Відомий бренд годинників презентував унікальну модель для Ломаченка: опубліковано фото

Коментарии (0)