Медики розповіли, чому зелений чай небезпечний для здоров’я: головні ризики

Медики розповіли, чому зелений чай небезпечний для здоров’я: головні ризики

Зелений чай може приносити не тільки користь, але і реальну шкоду здоров’ю.

Зелений чай корисніший ніж чорний, але їм також не варто зловживати з огляду на певних властивостей, передає Рамблер/доктор.

Виявляється кількість теофіліну і кофеїну в складі цього напою вище, ніж в чорному. Тому він надає такий яскравий тонізуючий ефект. При цьому, в одній чашці міцного зеленого чаю міститься близько 10% магнію, необхідного людському організму в добу. Крім магнію в чаї містяться такі мікроелементи, як калій, марганець, алюміній, цинк, барій, стронцій та багато інших.


зеленый чай

Всі вони корисні для людини, але в певній кількості. Тому не варто пити більше 5-6 чашок в день. І краще заварювати його не міцні. В іншому випадку замість підйому сил людина може отримати підйом кров’яного тиску.

Тим, хто любить міцно заварений чай, краще обмежитися 3-4 чашками в день. Що стосується гіпертоніків і людей, які страждають від загострення атеросклерозу, то їм необхідно повністю відмовитися від міцного зеленого чаю, тому що міститься в ньому кофеїн негативно позначається на нервовій системі. Такий напій сприяє звуженню кровоносних судин голови, що може спровокувати інсульт.

Міцний чай небажано вживати і вагітним жінкам, а також хворим на виразку шлунку і людям, що страждають мігренню. Язвенники особливо чутливі до антиоксиданту епігаллокатехін-3-галлат, що міститься в зеленому чаї. Шкідливий вплив можна знизити, якщо розбавляти напій молоком, яке зменшує негативний вплив чаю на слизову шлунка і знижує вироблення шлункової кислоти.

Людям, схильним до безсоння, медики рекомендують відмовитися від вживання зеленого чаю, як мінімум, за 4-5 годин до сну, щоб не провести ніч в безуспішних спробах заснути.


зеленый чай

Обережність з вживанням зеленого чаю необхідна і тим, хто має проблеми з нирками. Присутні в напої такі речовини, як теобромін і теофілін, мають сечогінний ефект.
Однак, слабо заварений і вживається в розумних дозах зелений чай принесе користь хворим поза стадії загострення. Сприятливий ефект роблять містяться в ньому актіоксіданти, які здатні гальмувати розвиток пухлинних захворювань і навіть знижувати ймовірність розвитку раку.

Як відомо, від харчування залежить багато в нашому організмі. Це не тільки здоров’я, а й стан шкіри. Наприклад, позбутися від прищів і неприємних висипань можна всього лише змінивши своє харчування і включивши в свій раціон певні продукти. Особливо важливо пити побільше чистої питної води, яка є основним джерелом сили і молодості. При цьому слід звести до мінімуму газовані напої.

Автор: julivanovna
Предыдущий материал

«Прошу перемен»: Полковник Захарченко процитировал Виктора Цоя на суде 

Следующий материал

Стала відома переможниця шоу "Холостяк-9"

Коментарии (0)