В усіх галузях української економіки відчувається суттєвий брак працівників

Всі галузі промисловості в Україні та сільське господарство відчувають брак кадрів з 2018 року. Тепер роботодавці розробляють стратегії залучання працівників, не враховуючи державниі програми із стабілізації відпливу робочої сили, інформує 1NEWS.


Більше 3 млн співвітчизників виїхало за кордон для роботи. В інших країнах вони працюють в будівництві (45,2%), в домогосподарствах (19,8%), в сільському господарстві (14,9%), в торгівлі, на транспорті, в готельному бізнесі (до 3,7%).

Про пише Євгенія Вознюк, топ-менеджер HR-послуг. За її словами:

Найпопулярнішими професіями є будівельні, сезонні збирачі городини та садівництва, прибиральники, доглядачі за людьми похилого віку, рідше — водії (таксі, вантажних авто), касири в торговельних залах, продавці.

Українці працюють за кордоном по 40–60 годин на тиждень, а майже кожен п’ятий (19%) працювали довше: з них у 14% тиждень тривав до 80 годин, а в 5% перевищив 81 годин. Причому, майже половина співвітчизників працюють без підписання трудового договору. Тобто більшість робітників з України працюють без гарантій і захисту країни перебування.

Автор: mamont_kemerovo
Предыдущий материал

У квітні військовослужбовцям збільшать виплати за участь в ООС

Следующий материал

Частина населення Донбасу може залишитися без води через відключення електроенергії підприємству «Вода Донбасу»

Коментарии (0)