Бійцям перед відправкою на Донбас видадуть премії: на скільки розщедрилися в Міноборони

Бійцям перед відправкою на Донбас видадуть премії: на скільки розщедрилися в Міноборони

Українські військовослужбовці перед відправкою на Донбас в зону ООС отримають по 3 тис. грн.

Таке рішення було прийнято з огляду на значні навантаження, тривале перебування в польових умовах і виснажливий навчальний процес під час бойового злагодження.

Також премії виплачуватимуться з метою підвищення мотивації особового складу підрозділів ЗСУ.

Також на початку травня виплату військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення збільшили на 5 тисяч гривень, тобто до суми 17 тисяч гривень. Всім іншим військовим зарплату збільшили на 1 тисячу гривень.У прес-службі Міноборони повідомили, що мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних сил, складе на першій лінії – 27 тисяч 300 гривень.

В інших районах проведення операції – 16 тисяч 800 гривень. Зарплата командира взводу на першій лінії від 31 тисячі 100 гривень, а в інших районах – від 20 тисяч 600 гривень. Командир батальйону буде отримувати від 35 тисяч 500 гривень на першій лінії і від 25 тисяч гривень в інших районах.

Крім того, командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, буде отримувати мінімальне грошове забезпечення в сумі 42 тисячі гривень, а в інших районах проведення операції – 31 тисяч 500 гривень.Підвищення виплат відбувається в плановому порядку в межах виділених в 2019 році в держбюджеті коштів на утримання ЗСУ.

Автор: hbdnick
Предыдущий материал

Появились фото, как 5 тысяч человек сегодня провели Велодень в Киеве

Следующий материал

В Винницкой области мужчина хранил дома арсенал оружия

Коментарии (0)