Трамп пригрозив Мексиці відходом американських компаній

Трамп пригрозив Мексиці відходом американських компаній

У тому випадку, якщо Мексика не покладе край незаконній імміграції до США, американські компанії, що мають в цій країні свій бізнес, згорнуть його і повернуться до Штатів, в неділю, 2 червня, написав президент США Дональд Трамп у своєму Twitter.

Трамп зазначив, що намірів Мексики відправити делегацію для обговорення кризової ситуації на американо-мексиканському кордоні вже недостатньо.

"Проблема в тому, що вони "розмовляють" 25 років. Ми хочемо діяти, а не говорити. Вони можуть вирішити прикордонну кризу за один день, якщо побажають. В іншому випадку наші компанії та робочі місця повернуться до США", – написав Трамп.

1112223
Скріншот

31 травня президент США Дональд Трамп заявив про запровадження мит у 5% на всі товари з Мексики, вказавши, що мита будуть підвищуватися доти, поки потік мігрантів з Мексики не припиниться. Заходи набудуть чинності 10 червня.

У середині травня уряд Мексики скасував відповідні мита на товари із США. Таке рішення було прийнято на тлі рішення адміністрації США відкликати імпортні мита на сталь і алюміній з Мексики.

Питання міграції є ключовими для Трампа. Під час виборчої кампанії 2016 року Дональд Трамп пообіцяв побудувати стіну на південному американському кордоні з Мексикою, щоб скоротити кількість нелегальних мігрантів, які потрапляють до США. Однак у цьому питанні йому постійно чинять усілякі перешкоди представники Демократичної партії США, які контролюють Палату представників американського Конгресу.

Автор: ptiz_siniz
Предыдущий материал

В Великобритании празднуют 66-летие со дня коронации Елизаветы II

Следующий материал

Более 760 млн тенге выделено на озеленение Актау

Коментарии (0)