Трагедія в Польщі обірвала життя ветерана АТО: подробиці та фото героя

Трагедія в Польщі обірвала життя ветерана АТО: подробиці та фото героя

Ветеран АТО поїхав до Польщі на заробітки, але повернеться в труні

На будівництві в Польщі трагічно загинув волинянин, учасник бойових дій, ветеран АТО, старший солдат Томашук Володимир Федорович, 1974 року народження. Трагедія сталася ще 1 червня. Про це повідомили у Громадській спілці “Спілка воїнів АТО Волині”.

Військову службу він проходив у 25 бригаді десантно-штурмових військ. Без чоловіка і батька залишилися дружина Юлія і дочка Ірина.

“Зараз тіло Володимира знаходиться на судмедекспертизі в Польщі. Похорон відбудеться на батьківщині у селі Бірки Любешівського району Волинської області”, – сказано в повідомленні.«Вийшовши з автобуса, я встиг тільки поставити велосипед на землю, а він кинув сумку і почав кричати, що зараз я дістану. Я крикнув «Стоп»», – заявив актор.

Мануйлов підкреслив, що така ситуація в Польщі сталася з ним вперше. Зловмисник поводив себе дуже агресивно. А після сутички він зайшов до філософського факультету Варшавського університету. Виявилося, що агресивним поляком був викладач Університету кардинала Стефана Вишинського Марцин П., який також викладає філософію у Варшавському університеті.«Працівники університету, коли дізналися про цю справу, запропонували мені свою допомогу. Всі були шоковані цим інцидентом. Також я не розумію, чому мене заатакували тільки через те, що я говорю українською», – прокоментував Мануйлов.

Про інцидент актор повідомив у поліцію. Вона хоч і погодилася зайнятися цією справою, та йому одразу звернули увагу, що актор не мав при собі паспорту.

Автор: 63r
Предыдущий материал

Что грозит стрелявшим полицейским после смерти 5-летнего мальчика: новое решение прокуроров

Следующий материал

Осадча вперше показала молодшого сина Івана: вилитий тато, які щасливі

Коментарии (0)