Система прогнила: українці бурхливо обговорюють в соцмережах вбивство копами 5-річного хлопчика

Система прогнила: українці бурхливо обговорюють в соцмережах вбивство копами 5-річного хлопчика

На поліцію і Міністерство внутрішніх справ на чолі з Арсеном Аваковим обрушилася хвиля гніву і жорсткої критики через смерть п’ятирічного Кирила, застреленого п’яними поліцейськими.

У соцмережах українці залишають гнівні пости і закликають до відставки поліцейського керівництва.

"Один постріл в голову 5-річної дитини п’яними ублюдками з національної поліції і "поліцейські" знову стали "мусорами". Вся відповідальність за цю ситуацію на Авакові, який замість реформи зробив муляж", — пише на своїй сторінці в Facebook Дмитро Гурін, радник в Міністерстві охорони здоров’я.

"П’яні поліцейські вбивають дитину — міністр йде відставку. Особливо якщо цей міністр п`ять років "реформував і очищав відомство". Так відбувається в країні, де політична еліта не є зовсім кончєною. За цим стоїть дуже проста логіка: якщо не йде міністр — його викидає парламент — якщо не викидає — виборець викидає на смітник історії депутатів/партії", — зауважує активіст Віталій Шабунін.

Інші коментатори також пишуть про те, що необхідно міняти не тільки керівництво поліції, але і всю систему правоохоронних органів, а також ставлення суспільства до подібних злочинів.

Автор: deseeda

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Ушел на совещание

Следующий материал

В стране невыученных уроков

Коментарии (0)