Людям просто плюнули в обличчя: мережі обурила нова посада колишнього топ-чиновника Нацполіції

Людям просто плюнули в обличчя: мережі обурила нова посада колишнього топ-чиновника Нацполіції

Колишній глава Нацполіціі в Київській області Дмитро Ценов, якого усунули з посади в зв’язку з резонанснім вбивством 5-річного хлопчика, призначений главою поліцейських в складі операції Об’єднаних сил (ООС).

Про єтом на звий сторінці в Facebook написав перший заступник голови Нацполіціі В’ячеслав Аброськін.

"Сьогодні зранку командуючому ООС генералу Олександру Сирському представив нового керівника поліцейських сил в зоні проведення операціі об’єднаних сил генерала Дмитра Ценова. Це посада, на якій він повинен бути в окопі, на кожному блокпосту. В складі сил ООС на постійній основі несуть службу більше тисячі співробітників Національної поліції України. Основне завдання — виявлення терористів, вилучення зброї та вибухівки, забезпечення громадського порядку", — зазначив він.Нова посада Ценова викликала хвилю негативу в соцмережах.

"Яким чином людина, що не виявила серед своїх підлеглих тих, кому не можна в руки давати зброю, не забезпечила порядок на мирній території, виявлятиме терористів і вилучатиме у них зброю в зоні ООС?", "Винуватець гідно буде покараний: кожного дня буде відморожувати ноги на складі і кулі будуть свистіти в штабі! А там, дивись, і нова хатинка з’явиться за пару місяців, потім УБД, а потім стане Героєм України. Все правильно! Все по плану! Віват, старій ментовській гвардії!", "Затишно,чистенько, пільги..."," Але Ценов це не тільки вбивство Кирила Тлявова, а ще вбивство Ірини Ноздровської, бійня між представниками служби держохорони і співробітниками поліції в Княжичах", — пишуть коментатори.Раніше в поліції Київської області заявили, що з двох поліцейських, підозрюваних у вбивстві, стріляв тільки один.

Автор: seoded
Предыдущий материал

Рада отказала Зеленскому в увольнении главы СБУ

Следующий материал

Итоги конференции «Connected Car Conference»

Коментарии (0)