Мати Зеленського гостро висловилася про Порошенка: “Довів країну!”

Мати Зеленського гостро висловилася про Порошенка: “Довів країну!”

Римма, мати кандидата в президенти Володимира Зеленського засудила главу держави Петра Порошенка за тиск

Напередодні другого туру виборів, журналісти “Громадського телебачення” поспілкувалися з мамою шоумена в Кривому Розі. Як виявилося, Римма Зеленська обурена брудними прийомами, проти яких доводиться боротися лідеру “Кварталу 95”.

“Я вже цей бруд не можу чути”, – заявила мама Володимира Зеленського. – “Ці всі канали один бруд тільки ллють. Вигідно, я вважаю, Порошенко. Він же просто його знищує. Якась повинна бути культура, я розумію, у людини все-таки”.


порошенко зеленский

Римма Зеленська зазначила, що конкуренти постійно влаштовують нападки на шоумена. Кандидата в президенти звинувачують у відсутності програми, команди і навіть “кремлівських” поглядах. Тим часом, чинний гарант Конституції довів Україну до плачевного стану завдяки розкраданню і хабарництву.

“Корупція за корупцією. Понабивав всі кишені собі цими грошима і вивозять. Все, що діється це ж жах, якийсь кошмар”, – підкреслила Римма Зеленська.

Мати шоумена не згодна з висловлюваннями недоброзичливців, знищують репутацію кандидата. Вона нагадала, що у Володимира Зеленського є юридична освіта. “Ну невже його вважають вже таким дебілом, таким дурнем?”, – поцікавилася Римма в бесіді з журналістами.

Родичка запевняє, що самому Володимиру Зеленському гроші платників податків не потрібні. Зараз, будучи артистом і продюсером, лідер “Кварталу 95” заробляє набагато більше, ніж буде отримувати на посаді президента. За словами мами, він йде в політику, що змінити ситуацію в країні: щоб молоді українці не виїжджали з країни, а війна з Росією припинилася.

“Воно йому не треба – гроші, він заможна людина, йому нічого не потрібно. Просто він не може дивитися, як у нас люди живуть. У нас пенсіонери отримують копійки», – стверджує Римма Зеленська.

Користувачі соціальних мереж підтримали жінку. Вони закликали маму Володимира Зеленського триматися, а також вказали на злочини чинної влади.

“Не звертайте увагу !!! їм більше нічого не залишається як поливати брудом !!! Ми то знаємо як воно насправді !!! А бруд і кров на своїх руках нехай спробують відмити !!!”, – пишуть коментатори. – “Як його бояться корупціонери! Народ показав і ще покаже довіру до нього (адже він зараз людина, яка не допустить їх до корита !!!)”.

Автор: alniks
Предыдущий материал

"Укравтодор" хочет отказаться ремонтировать ямы на дорогах

Следующий материал

Не остаться без ТВ. Как подключить и настроить бесплатное цифровое телевидение

Коментарии (0)