Зеленському потрібно ввести повну блокаду окупованих регіонів — думка

Зеленському потрібно ввести повну блокаду окупованих регіонів — думкаПодвійна гра в напрямку Росії не принесе результату, а тільки погіршить становище… Слід відмовитися від думок про реінтеграції і всю відповідальність перекласти виключно на Росію…

Артилерійський обстріл російськими з’єднаннями українських позицій свідчить про те, що в кремлі нехитру гру Зеленського Кучмою взяли і тут же показали, що рейтингом партії Медведчука поступатися не збираються.

Таку думку озвучив у Фейсбуці журналіст і публіцист Микола Фельдман.

Для цієї мети росія (країна-агресор — згідно із Законом України від 20.02.18) володіє тільки одним способом — обстрілювати українські позиції, вбивати і поранити якомога більше українських військовослужбовців.

Президент Зеленський зробив заяву, яка демонструє, що він все ще вірить, ніби російській верхівці потрібно давати шанс зберегти обличчя.

Це все вже багаторазово повторювалося президентом Порошенко і тому варто повернутися до висновків, які зроблені вже кілька років тому. Тільки тепер вони вже повинні стосуватися сьогоднішніх реалій.

Перше. Подвійна гра в напрямку Росії не принесе результату, а тільки погіршить становище. Слід якомога швидше відмовитися від використання військової тематики у політичних цілях, як можна більш жорстко оголосити про замороження конфлікту, повної блокади тимчасово окупованих регіонів, відмовитися від думок про реінтеграції і всю відповідальність перекласти виключно на Росію. Від контактів з маріонетками Лугандона відмовитися, Мінський формат закрити від участі в ньому відмовитися, крім обговорення питання обміну військовополонених. Війна з росіянами — це не предмет політики, а сучасне явище, яке відтепер існує «назавжди».

Друга. Президент Зеленський повинен використовувати довіру до себе і низький антирейтинг для того, щоб змінити переконання всіх, хто збирається голосувати за партію Медведчука, хто вірить в те, що можливо повернути окупований Донбас, дати йому автономію в складі України. Він повинен заявити, що щиро хотів, спробував-не вийшло за наявності вини партії Медведчука в країні, яку дозволив Порошенко і далі він ризикувати загибеллю військовослужбовців не має наміру — деоккупация Донеччини неможлива, поки Росія управляється путіним.

Автор: ne_znaiko
Предыдущий материал

Майдан у Молдові: що відбувається і чи варто турбуватись

Следующий материал

В Молдове зреет Майдан против Додона: уже захватывают админздания

Коментарии (0)