Пожежа в одеській психлікарні. Прокуратура відкрила справу за фактом службової недбалості

Пожежа в одеській психлікарні. Прокуратура відкрила справу за фактом службової недбалості

Пожежа у психіатричній лікарні сталася ввечері 10 червня

Прокуратура Одеської області відкрила кримінальне провадження за фактом службової недбалості, що призвела до тяжких наслідків через пожежу в обласному медичному центрі психічного здоров’я. Про це 11 червня повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Зазначено, що в межах розслідування правоохоронці перевірять належне виконання обов’язків відповідальними працівниками Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області щодо перевірок пожежної безпеки в закладі.

У відомстві додали, що поліція розслідує інцидент за трьома статтями: ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки), ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

"Наразі відпрацьовуються декілька версій причин пожежі, у тому числі щодо занесення джерела запалення ззовні", – повідомили у пресслужбі.

Пожежа у психіатричній лікарні сталася ввечері 10 червня. Загинуло шестеро осіб, зокрема медсестра клініки, ще шістьох госпіталізовано. У Генпрокуратурі зазначили, що одна людина, за попередньою інформацією, померла від хвороби за кілька годин до пожежі.

Президент України Володимир Зеленський доручив створити державну комісію з розслідування причин пожежі.

У ДСНС розповіли, що пожежа у психлікарні почалася у приміщенні для сушіння білизни.

Автор: trilirium
Предыдущий материал

Став неадекватним? З’явилися тривожні дані про стан Алібасова

Следующий материал

В оккупированном Крыму задержали крымскотатарскую активистку

Коментарии (0)