Таємниця розкрита: на перевалі Дятлова знайшли доказ, який пояснює все

Таємниця розкрита: на перевалі Дятлова знайшли доказ, який пояснює все

На перевалі Дятлова, де в далекому 1959 році загинула група туристів, знайдена ключовий доказ

Відзначається, що в тому випадку, якщо справжність речдоку підтвердиться, то таємниця смерті туристів на перевалі Дятлова буде розкрита.

Як заявив московський адвокат Євген Черноусов, який був в експедиції на Уралі, на місці загибелі групи був виявлений фрагмент ракети.


Дятлів, кедр

На думку Черноусова, йому вдалося знайти двигун невідомої ракети, а знахідка лише підтверджує одну з популярних версій події.

“Он там видно соплу, тут написаний заводський номер. Тобто підтвердження того, що там був полігон. Або, краще, майданчик падіння”, – показав адвокат знахідку російським журналістам.

Не варто забувати, що “ракетна версія” розглядалася з самого початку розслідування, а її прихильники переконані, що вона цілком пояснює дивну поведінку учасників походу незадовго до загибелі – вони в паніці покинули намети і почали тікати

Смерть туристів під керівництвом Ігоря Дятлова, на думку розслідувачів, могла бути викликана компонентами ракетного палива або натрієвих хмарою. На користь цієї “ракетної версії” говорить і той факт, що уламки ракет знаходили поруч із сусідньою горою Отортен.

Сам же Євген Черноусов настільки впевнений, що знайшов справжній доказ, що готовий домогтися її залучення до справи навіть через Кремль.


Дятлів

Також раніше повідомлялося, що з’явилися нові подробиці трагедії на перевалі Дятлова. Нову версію події на Уралі представила колишній директор Ивдельского історико-етнографічного музею Віра Беллендир.

У далекому 1959 році, будучи 13-річним підлітком, вона почула розмову своїх батьків про те, що насправді на перевалі Дятлова загинуло не 9, а 11 чоловік.

За словами Віри Беллендир, тоді на Уралі ще загинули діти радянського воєначальника, генерала армії Дмитра Лелюшенко. Колишній директор Ивдельского історико-етнографічного музею не сумнівається, що спроба засекретити розслідування трагедії на перевалі Дятлова, де загинула група туристів, пов’язана із загибеллю дітей високопоставленого радянського офіцера.

Автор: tikandelaki
Предыдущий материал

Над Камчаткой поднялся многокилометровый столб пепла 

Следующий материал

Ірина Шейк показала ідеальну фігуру в бікіні

Коментарии (0)