У Фастові закуповують обладнання для діагностичних центрів

У Фастові закуповують обладнання для діагностичних центрів
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет

У Фастові через систему "ProZorro" проводять закупівлю комп’ютерного обладнання для облаштування консультативно-діагностичного центру

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Фастівську міську раду.

На апаратній нараді головний лікар Фастівської ЦРЛ Андрій Герцун повідомив, що підготовчий етап програми "Безкоштовна діагностика" включає підготовку консультативно-діагностичних центрів та поліклінік у лікарнях до переходу на новий принцип фінансування – "гроші йдуть за пацієнтом". Відтак, певна кількість діагностичних послуг буде компенсуватися лікарням Національною службою здоров’я, для пацієнтів же ці послуги стануть безкоштовними.

І хоча є інформація про те, що перший етап проекту може бути дещо відтермінованим на загальнодержавному рівні, все ж медичні заклади міста проводять підготовку до його впровадження. Так, триває процес закупівлі через систему "ProZorro" комп’ютерного обладнання з комплектуючими, програмним забезпеченням та багатофункціональних пристроїв для Фастівської ЦРЛ. Для цього з міського бюджету виділено кошти в сумі 1 млн грн.

Як пояснив Андрій Герцун, придбання комп’ютерів є необхідною умовою для запровадження безкоштовних пілотних послуг, до яких входять лабораторні (дослідження крові, сечі) та інструментальні (рентгенографія, УЗД діагностика), ендоскопія.

Автор: dmitryrynza
Предыдущий материал

Путин считает, что отношения Украины и РФ будут восстановлены

Следующий материал

Девелопер “Статус Групп” запустил фонтан на набережной у ЖК “Ривьера”

Коментарии (0)