Експерти антидопінгової асоціації чекають кандидатів у Президенти на «Олімпійському» (відео)

Екс-чемпіон світу з боксу Володимир Кличко закликав кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського прийти в НСК «Олімпійський» та повторно здати аналізи. Про це він сказав під час прес-конференції з представниками «VADA», повідомляє “Прямий“.

«Я закликаю добровільно кандидатів в президенти України прийти сьогодні в НСК «Олімпійський» між 15 і 18 годинами і повторно здати аналізи у компетентній організації та лабораторії. Я особисто проходив це тестування багато разів і запевняю, що це тестування буде справжнім», – сказав він.

Також Кличко-молодший процитував колишнього президента США Джона Ф. Кеннеди, аби пояснити, з якою метою він спонсорує проведення незалежних аналізів: «Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни».

https://1news.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/57276617_2656382914435332_4015854933554233344_n.mp4

Володимир Зеленський поки не відреагував на пропозицію Кличка.

«112 канал» пише, що абревіатура VADA належить Voluntary Anti-Doping Association або ж Добровільній антидопінговій асоціації. За словами її голови Маргарет Гудман, це неприбуткова організація, яка була створена у 2011 році для просування ефективних антидопінгових практик і програм в боксі та змішаних єдиноборствах.

Проходити «допінг-проби» на її базі боксери можуть на добровільних засадах і, як стверджує Гудман, організація за весь період свого існування зробила тисячі тестів для спортсменів зі всього світу.

Як наголошується на сайті VADA, у неї є власна лабораторія, яка має схвалення від Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) для проведення досліджень, та міжнародно визнана антидопінгова група для збору зразків та підтримання ланцюжка поставок.

В той же час WADA (World Anti-Doping Agency або Всесвітнє антидопінгове агентство) – це незалежна організація, що здійснює координацію боротьби із застосуванням допінгу в спорті та створена за підтримки Міжнародного олімпійського комітету (МОК) і урядів різних країн світу. Вона функціонує близько 20 років (з листопада 1999-го року) і займається зокрема розробкою регламентів, стандартів та керівництв для спортсменів, веде їхні бази даних, здійснює освітні функції та методичну підтримку, акредитує національні антидопінгові організації.

Автор: yanina
Предыдущий материал

В центре Днепра маршрутка сбила пешехода на тротуаре

Следующий материал

Қырғызстанда алғаш рет азаншылар жарысы өтпек

Коментарии (0)