Юлія Льовочкіна: мільйонерка, прихильниця офшорів і фігурантка кримінальних справ

Юлія Льовочкіна: мільйонерка, прихильниця офшорів і фігурантка кримінальних справ

Юлія Льовочкіна – рекордсменка серед українських багатіїв за кількістю офшорних компаній.

Зміст

  • 1 Біографія
  • 2 Освіта
  • 3 Сім’я
  • 4 Кар’єра
  • 5 Компромат
  • 6 Декларація

Біографія

Юлія Льовочкіна народилася 17 лютого 1977 року в Києві.

Освіта

Навчалася на юридичному факультеті в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Після закінчення трьох курсів перевелася на заочне відділення. Після чого вступила до університету Манітоби, Канада. Далі навчалася паралельно. Київський вуз закінчила в 1999 році, а диплом бакалавра Манітобського університету отримала в 2000-му.

Сім’я

Заміжня вдруге. Мати п’ятьох дітей. Від першого шлюбу з Арсенієм Новіковим є син і дочка. Від другого чоловіка Андрія Вінграновського Юлія Льовочкіна народила дочку в 2014 році, а 7 квітня 2016-го – ще двох синів.

Батько – Володимир Льовочкін, помер в 2015 році. Був генерал-полковником міліції, очолював Держдепартамент з питань виконання покарань під час першого прем’єрства Віктора Януковича. За інформацією ЗМІ саме старший Льовочкін був одним з небагатьох, хто знав подробиці судимостей президента-втікача.

Рідний брат – Сергій Льовочкін. Колишній глава Адміністрації президента Віктора Януковича. Під час прем’єрства Януковича був керівником його Служби. Сьогодні Сергій Льовочкін депутат Верховної Ради восьмого скликання.


Юлия Левочкина

Кар’єра

Відразу після закінчення університету в 2000-му Льовочкіна отримала роботу аналітика в українському представництві швейцарського банку Credit Swisse First Boston. Пропрацювавши рік, переходить на посаду фінансового аналітика в ЗАТ Комерційний банк НРБ-Україна. Але і там не затримується більше року. У 2002 році починає працювати головним фінансовим аналітиком в ЗАТ ТАС-Інвестбанк.

2003-2007 роки – виконує обов’язки начальника відділу цінних паперів і інвестицій в “Місто Банку”. Потім рік працює головою наглядової ради ВАТ Миколаївський комбінат хлібопродуктів.

Політичну кар’єру Юлія Володимирівна почала в 2007 році, відразу ставши народним депутатом України шостого скликання. Пройшла сто п’ятою у списку Партії регіонів. Пізніше сама зізналася, що опинилася в списку за рекомендацією брата.

Аргументом виступив той факт, що Льовочкіна, нібито, добре знає англійську. У парламенті очолює підкомітет з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету з питань правосуддя. Також – член спеціальної контрольної комісії парламенту з питань приватизації та заступник члена Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

У грудні 2012-го знову стає парламентарем. На цей раз пройшла від Партії регіонів по мажоритарному округу № 6 в Криму. Займає посаду в комітеті парламенту з питань європейської інтеграції. Також є членом постійної делегації в ПАРЄ.

1 грудня 2013 року Юлія Льовочкіна вийшла зі складу фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Сталося це через кілька днів після жорстокого розгону Євромайдану. А 8 квітня 2014 року вийшла з Парії регіонів.


Юлия Левочкина

У вересні цього ж року, на позачергових парламентських виборах йде 16-м номером у списку партії Опозиційний блок. Політична сила проходить до Верховної Ради і Льовочкіна знову стає народним депутатом. Продовжує роботу в ПАРЄ в якості першого заступника голови Постійної делегації. Також – член Комітету ВР України у закордонних справах.

Далі кар’єра Льовочкіної в ПАРЄ продовжує йти вгору. У вересні 2015-го Бюро ПАРЄ переобирає її членом Моніторингового комітету. А в січні 2016-го Юлія Володимирівна стає членом Бюро групи і керівником груп соціалістів ПАРЄ.

Компромат

А 28 січня 2015 року, виступаючи в Парламентській асамблеї Ради Європи під час дебатів щодо введення санкцій проти РФ, Юлія Льовочкіна закликала протидіяти уряду України, «який намагається побудувати стіну між Україною і Росією». За версією депутата, у тому, що не відбулися загальнодержавні парламентські вибори в Криму і на Донбасі (де частину регіону контролюють самопроголошені ДНР і ЛНР) винна чинна українська влада. При цьому Льовочкіна утрималася від критики політики РФ в Криму і на сході України.


Юлия Левочкина

«Народний фронт», через добу після виступу Льовочкіної, оприлюднив таку заяву:

«Партія і парламентська фракція «Народного фронту» звертаються до Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України з вимогою негайно дати правову оцінку діяльності зрадників країни, які ховаючись за депутатськими мандатами в так званому «Опозиційному блоці» системно ведуть антиукраїнську, антидержавну агітацію і ганьблять свою країну, своїми діями підтримуючи проти неї агресію РФ. Останній приклад такої зрадницької антиукраїнської діяльності, яка має всі ознаки державної зради, є виступ члена «Опозиційного блоку» Юлії Льовочкіної, сестри глави адміністрації Януковича Сергія Льовочкіна. Так, виступаючи в ПАРЄ як народний депутат України, вона фактично підтримала дії агресора, який окупував частину території нашої країни, знущається і вбиває ні в чому не повинне населення».

3 квітня 2015 року Генпрокуратура України порушила кримінальну справу проти Юлії Льовочкіної, а також колишніх депутатів від Партії регіонів Андрія Кравця та Юлії Ковалевської за фактом «незаконного оформлення помічниками-консультантами депутатів VI скликання співмешканки Віктора Януковича Любові Полежай і її сестри Надії Марінцевої».

Пізніше журналіст Сергій Лещенко пише в своєму блозі на сайті «Українська правда»:

«Сестра Сергія Льовочкіна, депутат від Оппоблока Юлія Льовочкіна злісно ухиляється від допитів у кримінальному провадженні по коханці Януковича. Їй було відправлено сім повісток, ні на одну з яких вона не прореагувала».

Лещенко також уточнює: «Я отримав всі розрахункові листи Полежай в апараті Верховної Ради і передав в прокуратуру міста Києва, яка веде справу. Цивільній дружині Януковича за час роботи помічницею Юлії Льовочкіної було нараховано 112 000 гривень, тобто 14 000 доларів в еквіваленті».


Юлия Левочкина

Далі він пояснює, чому Полежай не оформили помічницею самого Януковича:

«Це викликало б додаткові підозри і дало б привід для публікацій про те, що у Януковича роман зі своєю помічницею. Тому Полежай призначили до найбільш наближених до Януковича осіб – в даному випадку до сестри Сергія Льовочкіна».

Декларація

У 2016 році Юлія Льовочкіна задекларувала найбільшу серед українських багатіїв кількість офшорних компаній, пише портал Bigus.info.

«Лідером в рейтингу стала член партії «Опозиційний блок» і сестра екс-глави Адміністрації Президента України – Льовочкіна. На її рахунку 45 офшорних компаній», – пишуть журналісти.

У декларації за 2018 рік політик зазначила право власності на 10 земельних ділянок в Київській області. Переважно, землі знаходяться в селі Козин. Також, у власності Льовочкіної – три будинки в Козині, площею 862, 460 і 5896 квадратних метрів. Юлія Володимирівна володіє двома квартирами в Києві площею 63 і 68 кв. метрів. За кордоном має право розпорядження багатьма об’єктами нерухомості – через юридичні особи, зареєстровані в інших країнах. Так, є кілька апартаментів в Греції, будинки та земельні ділянки у Франції, зокрема – будинок в Ніцці.

Володіє десятьма золотим годинником, інкрустованими коштовним камінням, колекцією живопису та ікон.

Пересувається на автомобілях Mercedes Benz G500 2010 року, Lexus LX570 2014 го і Range Rover 2014 го.

За 2018 рік отримала заробітну плату народного депутат в розмірі 215 тисяч гривень, 180 тисяч відсотків, більше 19 млн гривень дивідендів. Оформила також і допомогу при народженні дитини – у розмірі 55 тисяч гривень.

Автор: noliya
Предыдущий материал

Кейт Миддлтон поужинала с наркоманами и алкоголиками: фотопровокация

Следующий материал

Звезда сериала "Секс в большом городе" умерла в возрасте 94 лет

Коментарии (0)