Прикмети і свята 17 червня 2019: що не можна робити

Прикмети і свята 17 червня 2019: що не можна робити

17 червня 2019 року в світі відзначають кілька свят і пам’ятних дат: День Святого Духа, Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою.


17 червня — свята

17 червня — свята

День Святого Духа присвячений одній із сутностей Триєдиного Бога. Ця дата пов’язана з біблійним переказом, згідно з яким на 50-й день після Воскресіння Ісуса Христа сталося диво. Святий Дух з’явився до учнів Христових і наділив їх благодаттю.

День Святого Духа

День Святого Духа

Всесвітній день боротьби з опустеленням і посухою був заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1994 році. Конвенція наказувала державам присвячувати заходи Всесвітнього дня боротьби з опустеленням і посухою підвищенню інформованості про необхідність міжнародної співпраці.

засуха

засуха

Всесвітній день мотоцикліста – неофіційне свято. З’явилося в 1992 році, коли відразу в декількох країнах ентузіасти, залишивши автомобілі в гаражах, вирушили на роботу на мотоциклах і скутерах.

мотоциклісти

мотоциклісти

День проголошення Республіки Ісландія супроводжується барвистими парадами, концертами, театральними постановками. Присвячений проголошенню незалежності від Данії 17 червня 1944 року. День святкування збігається з днем народження Йоуна Сігурдссон – лідера руху за незалежність Ісландії.

День проголошення Республіки Ісландія

День проголошення Республіки Ісландія

Свято цілителів Хаурвата зороастрійці відзначають 17 червня. Цбого часу Сонце знаходиться в 28 градусі Близнюків. Вважається, що справжній лікар – той, хто відновлює цілісність людини, тобто зцілює в фізичному, душевному та духовному плані. Подібної властивості цього дня набуває вода в природних джерелах, вона може очистити від усякої скверни, відновити структуру.

Хурват

Хурват

Прикмети 17 червня

  • Якщо задушливо на сході – буде погана погода.

  • Якщо йде дощ – погода не зміниться ще кілька днів.

  • Якщо веселка на сході – буде добра погода, на заході – до негоди.

  • Якщо яскраво пахне квітами – буде дощ.

  • Латаття закрилися і під воду пішли, а жаби виповзли – до опадів.

Що не можна робити 17 червня

Заборонено виконувати важку роботу, як і на Трійцю. Не можна прибирати, прати, шити, копати і працювати на городі. Мити або фарбувати волосся, робити зачіску, а також рвати квіти, напиватися і лаятися.

Хто народився 17 червня

Іво Бобул – радянський і український співак, Народний артист України, 66 років.

Прикмети і свята 17 червня 2019: що не можна робити

Дмитро Комаров – український журналіст, ведучий програми "Світ навиворіт", 36 років. Раніше таємно одружився на власниці титулу "Міс Україна 2016" Олександрі Кучеренко.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Автор: syperwoman
Предыдущий материал

«Валя, Ельцина нужно совсем брать в кампанию»

Следующий материал

Три самые дурные привычки водителей

Коментарии (0)