Сварка Лободи та Лазарєва: у скандалі стався неочікуваний поворот

Сварка Лободи та Лазарєва: у скандалі стався неочікуваний поворот

В мережі розповіли подробиці скандалу між українською співачкою Світланою Лободою і російським артистом Сергієм Лазарєвим, який стався під час підготовки до вручення російської музичної премії Муз-ТВ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Super.

Як виявилося, під час інциденту між артистами був присутній генеральний директор премії і каналу «Муз-ТВ» Арман Давлетяров і інші люди з команди, яка готувала саму церемонію вручення музичних нагород.

Один з них поділився деталями інциденту і висловив свою думку про те, що трапилося.

“Дійсно під час генерального прогону премії стався неприємний інцидент, пов’язаний з Сергієм Лазарєвим. Сидячи в залі під час прогону номера Світлани Лободи, Сергій почав висловлювати свої претензії режисерові церемонії, а також тим, хто сидів навколо, причому в досить неприємній формі”, – розповів свідок скандалу.

За словами джерела, коли почалися образи в сторону Лободи з боку Лазарєва, в ситуацію змушений був втрутитися генеральний директор премії і каналу «Муз-ТВ» Арман Давлетяров.

“Він осадив Сергія в досить грубій формі – оскільки людина не могла заспокоїтися. Вся ця історія, завдяки тому, що її учасники вважають за краще не зізнаватися ні в чому, роздулася до масштабу вселенського скандалу. Каналу «Муз-ТВ» це, безумовно, це не дуже приємно – адже дуже хотілося б, щоб премія всіх об’єднувала і була майданчиком для демонстрації творчих досягнень, а не для скандалів і міжусобних розбирань. Хочеться сподіватися, що артисти подумають про це, припинять лаятися, а в якості примирення заспівають дуетом на наступній премії в 2020 році”, – розповів подробиці очевидець інциденту.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: mon_ru
Предыдущий материал

Гройсман рассказал, что поможет увеличить минимальную зарплату вдвое

Следующий материал

Стало відомо, як Янукович вивіз мільйони: “ніхто не додумався”

Коментарии (0)