Боєць "Азова" розставив всі крапки над "і" у скандалі з Тарутою в Маріуполі: "Зраду шукайте в "Укроборонпромі"

Боєць

У мережі роздули гучний скандал через обмовки народного депутата Сергія Тарути

Заслуги українського політика Сергія Тарути щодо підтримки українських воїнів у боротьбі з проросійськими окупантами на сході України – незаперечні. Нещодавно про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян. Про це пише Рoliteka.

Так напередодні в мережі зчинили галас через випадково сказане слово Сергієм Тарутою, коли той виступав у нечужому для нього краї і в звільненому роками раніше українськими бійцями Маріуполі – той випадково назвав українських військових «бойовиками». Як з’ясувалося пізніше, просто обмовившись, стоячи за трибуною під палючим південним сонцем. Деякі з опонентів політика відразу ж «вчепилися» в випадкове слово і спробували роздути скандал, зробивши з людини, яка допомагала фронтові з самого початку війни, «проросійського» посіпаку.

Після інциденту на захист Сергія Тарути виступили українські воїни – зокрема екс-боєць і заступник командира відомого «Азову» Вадим Троян:

«Є хвиля, яку штучно розганяють ЗМІ, щодо виступу Тарути в Маріуполі. Зрозуміло, що вибори, і кому це вигідно. Ми відстояли Маріуполь разом з «Азовцями», маріупольцями. Так нам багато чого вдалося, завдяки Таруті », – написав Вадим Троян в мережі.


Екс-боєць «Азова» додав, що саме допомога Сергія Тарути для полку була неоціненною:

«Він власним коштом допомагав Азову, привозив інструкторів, брав участь в обороні і визволенні міста. Помилився в виступі, але це з кожним може трапитися. Але він не зраджував рідне місто і державу. А зраду шукайте в «Укроборонпромі» », – підсумував Вадим Троян.


Автор: janejohn7
Предыдущий материал

В оккупированном Крыму российская прокуратура прекратила преследование крымскотатарской активистки Алиевой

Следующий материал

Нацбанк предложит снизить норму отчисления дивидендов для госбанков, – Рожкова

Коментарии (0)