В рамках І етапу ХІV літньої Універсіади Вінницької області кафедрою фізичного виховання та спорту проведено змагання серед студентів ВТЕІ КНТЕУ з волейболу (чоловіки)

  2 жовтня 2018 року в рамках І етапу ХІV літньої Універсіади Вінницької області кафедрою фізичного виховання та спорту проведено змагання серед студентів ВТЕІ КНТЕУ з волейболу (чоловіки). У змаганнях прийняли участь команди факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування, факультету економіки, менеджменту та права, а також обліково-фінансового факультету.
За результатом змагань І місце посіла команда ФЕМП, ІІ місце – команда ОФФ, ІІІ місце – команда ФТМСО. У складі збірної команди ВТЕІ КНТЕУ у ІІ етапі ХІV літньої Універсіади Вінницької області честь інституту захищатимуть Гладун Андрій (ПТБД-11д), Попов Олександр (М-11д), Гаврилюк Ярослав (ПР-13д), Мацьків Максим (М-11д), Басістий Олександр (МР-12д), Ковалишин Владислав (МР-11д), Кифоренко Павло (МЕ-21), Козачук Денис (КПР-31), Беліков Іван (КПР-21), Милашевський Олексій (МЗД-21д), Стасюк Віталій (КПР-41), Слободяник Владислав (Е-11д). УСПІХІВ ВАМ І ВИСОКИХ СПОРТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

Автор: alimadore
Предыдущий материал

В Киеве в озере Редькино утонул мужчина

Следующий материал

На трасі під Черніговом встановлюють нові відбійники

Коментарии (0)