Мігрант намагався потрапити до Великобританії у труні

Мігрант намагався потрапити до Великобританії у труні

Мігрант намагався потрапити до Великобританії у труні

Двоє поляків спробували провезти мігранта з Іраку під Ла-Маншем в труні. Виявилося, що чоловік заплатив перевізникам, щоб ті допомогли йому дістатися Великобританії.

Два перевізники вантажів з Польщі спробували транспортувати мігранта з Іраку під протокою Ла-Манш в труні, за що були засуджені до 14 місяців тюремного ув’язнення, передає радіостанція RTL.

Інцидент стався на початку квітня. Під час огляду перед в’їздом до тунелю під Ла-Маншем виявилося, що зареєстрований в Польщі фургон заповнений трунами. За словами двох водіїв машини, порожні ялинові труни призначалися для доставки в ритуальне агентство в Лондоні.

Однак всупереч заявам водіїв, в одній із трун правоохоронці виявили чоловіка.

"Він лежав, витягнувшись як покійний, зі схрещеними на грудях руками. Тільки він виявився цілком живим, піднявся і заговорив", — передає радіостанція.

Виявилося, що чоловік заплатив перевізникам, щоб ті допомогли йому дістатися Великобританії.

У результаті невдалої переправи обидва водії були засуджені у Франції і засуджені до 14 місяців тюремного ув’язнення. Таке суворе покарання знайшло їх, оскільки прокурор визнав використання труни для пересування "негідним і принизливим".

Мігранти в 2018 році переказали рекордні суми на батьківщину

Автор: rum_sesna
Предыдущий материал

Молдавская модель украсила двумя миллионами кристаллов Swarovski автомобиль Lamborghini Aventador

Следующий материал

ОСАГО уходит в интернет: полисы больше не покупают в офисах

Коментарии (0)