Авторитет зростає

У Вінниці відбувся перший етап конференції обласного відділення Партії Регіонів. Про завдання, що стоять перед місцевими організаціями партії щодо участі у виборах народних депутатів України та місцевих виборах 31 березня 2002 року йшлося у доповіді голови Вінницької організації В’ячеслава Гаврилюка.

Він, зокрема, зазначив, що кожна партія має свою історію, свій авторитет і своїх лідерів. Шлях становлення Партії Регіонів не був легким. Вперше в державі в основу створення політичної сили був закладений принцип об’єднання, а не "перетягування ковдри". Приміром, на Вінниччині за невеликий проміжок часу вдалося не просто розбудувати організацію, а залучити до її лав людей авторитетних і впливових, здатних генерувати прогресивні ідеї.

Усвідомлюючи всю глибину відповідальності за формування майбутнього складу Верховної Ради України, яка повинна працювати в інтересах суспільства та держави, учасники конференції вирішили підтримати створення виборчого блоку "За єдину Україну!" та узгодити дії партій на місцевому рівні по проведенню роботи щодо підтримки спільних кандидатів у депутати від партійного блоку, членів окружних, територіальних і дільничних виборчих комісій, а також — спостерігачів та агітаторів на кожну виборчу дільницю.

За повідомленням прес-служби Вінницької обласної організації ПР, у виступах делегатів підкреслювалось, що партійні ряди постійно поповнюються молодими і перспективними людьми, особистостями, які бажають робити добрі справи для блага свого регіону, своєї країни.

Одним з пріоритетних завдань, що стоять перед районними та первинними осередками партії, на думку виступаючих, є не просто декларування тих чи інших партійних лозунгів, а конкретна допомога конкретним людям, тому соціальна спрямованість дій партії в регіонах — основне і постійне завдання.

З вітальним словом від імені Голови Партії Регіонів Миколи Азарова до делегатів конференції звернувся керівник Центрального апарату партії Володимир Пєхота. В урочистій атмосфері він вручив партійні квитки делегатам, які нещодавно поповнили партійні ряди, побажав їм згуртованості і взаєморозуміння на шляху розбудови країни.

Автор: annie_celeblas
Предыдущий материал

Нова зустріч з Інтернетом

Следующий материал

Олег Бахматюк, хуцпа* и «Финансовая инициатива»

Коментарии (0)