Поліцейські Тернопілля вилучили у краян 21 одиницю вогнепальної зброї та півтори тисячі боєприпасів

Поліцейські Тернопілля вилучили у краян 21 одиницю вогнепальної зброї та півтори тисячі боєприпасів
На Тернопільщині закінчився місячник профілактичної роботи із виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин. На Тернопільщині правоохоронці вилучили у громадян чималий арсенал небезпечних предметів.

— У результаті з незаконного обігу було вилучено 21 одиницю вогнепальної зброї, півтори тисячі боєприпасів серед яких 34 бойові гранати та майже п’ять кілограмів вибухової речовини, — каже старший оперуповноважений управління карного розшуку ГУНП в Тернопільській області Ігор Стегнович. — Найбільший арсенал небезпечних предметів було виявлено та вилучено у жителя Бережанщини, у помешканні якого знайшли та вилучили 20 бойових гранат, 160 різнокаліберних боєприпасів та майже два кілограми вибухової речовини.

Як з’ясувалося, чоловік займається пошуком предметів часів Другої світової війни, реставрує їх, відновлює функціональність. Речові докази відправлено на експертизу, а порушнику загрожує кримінальна відповідальність згідно ч. 1 статті 263 ККУ.

У поліції Тернопільщини розповідають, що проведені впродовж 20 травня-20 червня заходи були спрямовані, насамперед, на стабілізацію криміногенної ситуації. Адже з початком бойових дій на сході країни чимало небезпечних предметів потрапило на мирні території. Тож правоохоронці роблять все для того, щоб ця та інша нелегальна зброя не стала знаряддям злочину та не призвела до непоправного.

Автор: memocode
Предыдущий материал

На одной из баз отдыха в Запорожской области погиб отдыхающий

Следующий материал

"Колекціонер земельних ділянок": від "Слуги народу" висувається фігурант корупційної справи

Коментарии (0)