“Час управляючих компаній завершується”, – Марцінків вкотре закликає франківців створювати ОСББ

“Час управляючих компаній завершується”, – Марцінків вкотре закликає франківців створювати ОСББ
“Час управляючих компаній завершується”, – Марцінків вкотре закликає франківців створювати ОСББ

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликає містян створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Про це мер сказав в ефірі на телерадіокомпанії “Вежа“.

До міського голови звернулася франківка – жителька одного з будинків по вулиці Незалежності.

“Знову наголошую на Незалежності, 36, 36а, 38. Посприяйте, будь ласка, щодо встановлення шлагбаума у подвір’ї, бо немає сил терпіти заїжджі автівки. Зробили прохідний двір: яма на ямі, дитячий майданчик окупували пияки. Мовчу про концерти”, – каже жінка, підкреслюючи, що створити ОСББ неможливо, адже “немає з ким”.

Руслан Марцінків погодився, що описана проблема є. Він пообіцяв спробувати включити даний двір у титульний список ремонтних робіт. Мер також зазначив, у центральному мікрорайоні загалом і вказаному дворі зокрема, немає свого депутата – людини, яка б лобіювала, інформує “Галка“.

Відповідаючи на звернення, міський голова вкотре наголосив на важливості створення ОСББ.

“Час МІУКів, час інших управляючих компаній підходить до завершення. Майбутнє за ОСББ”, – каже Марцінків, зазначаючи, мешканці близько 300 багатоквартирних будинків вже їх створили.

Очільник міста запевнив, немає чого боятися, адже зараз для ОСББ створено низку програм підтримки на кшталт програми розвитку місцевого самоврядування, Бюджет участі, програма співфінансування тощо.

“Буде змінюватися і законодавство у сторону ОСББ. Об’єднуйтеся, адже це єдиний шлях навести лад у своїх будинках. Зрозуміло, що поки ви не можете це зробити, влада допоможе”, – додав Марцінків.

Автор: nanogrid
Предыдущий материал

Шахтеры Львовской области вышли на митинг

Следующий материал

Окупований Крим (2014–2019): ретроспектива кримських гасел

Коментарии (0)