Спека у світі призведе до масових звільнень та величезних збитків

Спека у світі призведе до масових звільнень та величезних збитківНегативний вплив спеки на організм людини до 2030 року може привести до зниження продуктивності праці. У світі можуть звільнитися 80 млн робочих місць. Економічні збитки від “теплового стресу” становитимуть 2,4 трлн доларів. Про це йдеться в новій доповіді Міжнародної організації праці, передає 1NEWS.

Прогноз заснований на припущенні, що глобальна температура підвищиться до кінця року на 1,5 градуса за Цельсієм. У МОП також попереджають, що ці дані виведені за результатами найскромніших оцінок, реальні цифри можуть бути ще вищими. При підрахунках, наприклад, передбачалося, що фермери і будівельники – а вони більше інших схильні до негативного впливу спекотної погоди – будуть працювати не під сонцем, а в тіні.

Вважається, що здорова людина може винести підвищення температури до 35 градусів при високій вологості, однак це призводить до додаткового навантаження на всі системи організму. Робота у таких умовах – це ризик для здоров’я: спека обмежує фізичні можливості людини, а значить знижує продуктивність праці. Якщо не дотримуватися правил безпеки, підвищення температури може призвести до теплового удару, який, своєю чергою, може загрожувати смертю.

Особливо небезпечною стає робота в сільськогосподарському секторі економіки, у якому зайняті 940 млн людей. До 2030 року на цю сферу припаде 60% втраченого у зв’язку з потеплінням робочого часу. У будівельному секторі цей показник сягне 19%. Підвищення температури торкнеться також таких галузей господарства, як екологія, санітарні служби, транспорт, туризм, спорт і деякі сфери промисловості. Особливо постраждають країни Південної Азії і Західної Африки, де, за оцінками, до 2030 року буде втрачено 5% часу, що еквівалентно 43 млн і 9 млн втрачених робочих місць відповідно.

Джерело: УНН
Автор: zbaza
Предыдущий материал

Члены "Оппозиционного блока" прибыли для оказания помощи в пострадавший от стихии Кривой Рог

Следующий материал

"Ми втомилися від л...йна": Відео з мітингу на Майдані проти "сепаратистів", які зібралися в Раду

Коментарии (0)