Уряд профінансував природоохоронні заходи на Буковині

Уряд профінансував природоохоронні заходи на Буковині


Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 № 430-р «Про затвердження розподілу у 2019 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності» Чернівецькій області виділено 22,1млн. грн., в т.ч. бюджетам міських об’єднаних територіальних громад: Вижницької – 19,1 млн. грн. (на будівництво каналізаційного колектора; придбання та встановлення сміттєсортувальної лінії; придбання машини сміттєвоза та контейнерів для роздільного зберігання ТПВ); Герцаївської – 1,3млн. грн. (на придбання машини – сміттєвоза); Кіцманської – 1,2 млн. грн. (на придбання контейнерів для роздільного збирання ТПВ). Умовами надання субвенції є 10-відсоткове співфінансування з місцевих бюджетів зазначених заходів. Про це йдеться на сайті Чернівецької ОДА.

Необхідно зауважити, що потреба в коштах на здійснення аналогічних природоохоронних заходів існує й на територіях інших населених пунктів нашої області. Проте лише 5 місцевих рад надали Міністерству екології та природних ресурсів України заявки на виділення коштів субвенції з державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 228, з яких було відібрано для фінансування заходи вищезазначених ОТГ.

Окрім того, відповідно до постанови КМУ від 24.04.2019 № 393 цьогоріч Уряд фінансуватиме за бюджетною програмою 2401270 «Здійснення природоохоронних заходів» заходи на об’єктах державної власності, зокрема, національного природного пару «Черемоський», у розмірі майже 9 млн. грн.

Автор: bezlepkina
Предыдущий материал

Андрій Ніколаєнко: Професійність Юлії Тимошенко та її готовність очолити уряд не викликають сумнівів

Следующий материал

В день минус килограмм: Анна Хилькевич рассказала о необычной диете

Коментарии (0)