З Днем Національної поліції!

Щоразу у цей день я згадую, як усе починалося, у яких важких переймах поставала реформа національної правоохоронної системи, результат якої — сформована Національна поліція України.

Реформа, яка фактично почалася з руїни. Коли стара карально-кришувальна система, яка давно вже скидалася на струхлявілий стовбур, що прогнив від самого зародку, була поглинута хвилею революції 2014 року.

Будемо відвертими, сьогодні ми маємо чим пишатися — Національна поліція стала одним із взірців державного сервісу європейського рівня. У реформу щиро повірили наші партнери — Європейський Союз, США, Канада, Японія — співпраця відбувається на усіх рівнях: від фінансової підтримки конкретних проектів до потужного вишколу українських копів провідними вузькопрофільними фахівцями.

Але найбільш виразним і красномовним показником, як на мене, є довіра громадян, яка попри зливи "чорного" піару і намагання паплюжити поліцію на догоду політичній кон’юнктурі, залишається стало високою.

Так, ніде правди діти, проблем вистачає. Наприклад, поліції часто закидають, що в лавах залишилося багато тих, хто своїми діями і вчинками відверто дискредитує нову правоохоронну систему. Та будьмо щирими: чи це сама система не бажає самоочищення та чинить супротив, чи є інші причини?

Я знаю безліч фактів, коли правоохоронці, які були звільнені за результатами переатестації, масово поновлювалися на роботі за рішеннями судів. То до кого ж питання тоді?!

Хочу звернутися до всіх українців: всеохопне, глобальне реформування — це титанічна праця і поліція готова до цього, але наші співгромадяни, які сьогодні її представляють, мають відчувати підтримку кожного з нас. Це — чи не найбільша мотивація для молодих хлопців і дівчат у формі, які обрали за свій життєвий орієнтир захист і служіння своєму народові.

Давайте допоможемо їм!

А всім правоохоронцям бажаю міцного здоров’я, надійного плеча товариша і затишного родинного осердя! І нехай Господь завжди оберігає вас!

З Днем Національної поліції!

Автор: tana_cat

Tags

Похожие матриалы по тегу

Украинцы покупают в рассрочку товары в 5 000 онлайн-магазинов на 300 млн грн ежемесячно
Из жизни водителей: в Киеве владельцы иномарок наплевали на правила о парковке для инвалидов
Жительница Киевской области пыталась заказать убийство любовницы мужа за $10 тыс.
В Киеве появились улицы Олексы Тихого и Любомира Гузара
Нападение на беременную: До восьми лет лишения свободы осужден мужчина, который напал на беременную женщину в Киеве, – прокуратура
В Киеве планируют урегулировать ситуацию с брошенными автомобилями
"Разграблено и вывезено кураторами РФ!" Жители "ДНР" запаниковали из-за порядков оккупантов
В Одессе ввели в эксплуатацию недостроенный дом: разрешение выдала облГАСИ под руководством Буюкли
Ни в России, ни в Украине: футболист украинской сборной сделал признание
В Киеве Skoda снесла Mitsubishi и вылетела на тротуар: видео момента аварии
Предыдущий материал

Как солнечное и лунное затмение в июле повлияют на здоровье и самочувствие. Видео

Следующий материал

В лагере беженцев около Триполи в результате авиаудара погибли более 4

Коментарии (0)