Facebook та Instagram усунули масштабний збій

Facebook та Instagram усунули масштабний збій

Facebook та Instagram усунули масштабний збій

Користувачі по всьому світу скаржилися на проблеми в роботі сервісів, які почалися увечері 3 липня.

Користувачі Instagram і Facebook по всьому світу повідомляли про збій в роботі сервісів 3 липня. Про це свідчать дані сайту Downdetector.
Відзначається, що проблеми почалися близько 18:00 за київським часом.
В основному, технічні неполадки спостерігалися в Великій Британії, Франції, Німеччини, США, Росії та низці інших країн. Понад 80% користувачів Instagram і Facebook скаржилися на проблеми з доступом до веб-сайтів.
Вночі 4 липня у "Фейсбуці" та Instagram повідомили про вирішення проблем, які призвели до збоїв у роботі соціальних мереж.
"Раніше деякі люди і компанії зіткнулися зі складнощами з завантаженням або відправкою зображень, відео та інших файлів у наших додатках. Проблема була вирішена, і ми повинні були повернутися на 100% для всіх. Приносимо вибачення за можливі незручності", — повідомила прес-служба Facebook у Twitter.
Про усунення проблем повідомив і Instagram.

We’re back! The issue has been resolved and we should be back at 100% for everyone. We’re sorry for any inconvenience. pic.twitter.com/yKKtHfCYMA

— Instagram (@instagram) July 3, 2019
В Instagram масштабний витік даних користувачів
Раніше повідомлялося, що під час березневого збою в Facebook і Instagram у Pornhub помітно зросла кількість відвідувачів.
Автор: eaquilla
Предыдущий материал

Парламент Австрии ратифицировал соглашение о культурном сотрудничестве

Следующий материал

Медики назвали симптомы неизвестного смертельного вируса

Коментарии (0)