Лікарі порадили, як впоратись із акліматизацією у відпустці

Лікарі порадили, як впоратись із акліматизацією у відпустці

До акліматизації, що викликає неприємні симптоми при зміні кліматичних зон і часових поясів, схильні до 80%, інформує 1NEWS з посиланням на .Найбільш уразливі діти і люди середнього і старшого віку, а також ті, хто мають хронічні захворювання і вагітні жінки. Дискомфорт від пристосування організму до нового клімату і умов навколишнього середовища, включаючи продукти харчування, часто проявляється після кількох днів перебування в новій обстановці. Тому медики радять планувати відпустку тривалістю мінімум два тижні – краще три.

Вітаміни і ліки. За словами терапевтів, перед від’їздом до місця відпочинку бажано якийсь час приймати вітаміни, а при наявних хворобах серцево-судинної системи – ліки для зміцнення серця.

Відмова від алкоголю і вода. Тим, хто прибуває на відпочинок, лікарі радять відмовитися від прийому алкоголю хоча б на кілька днів. Також дуже важливо пити достатню кількість чистої води.

Вечірнє прибуття. Для профілактики акліматизації лікарі вважають правильним приїжджати на місце відпочинку у вечірній або нічний час. Сон допоможе організму відпочити і відновитися.
Оптимальною профілактикою акліматизації є планування досить тривалої відпустки, а також відмова від виїзду з дітьми на відпочинок далеко за межі регіону.

Автор: for_artaddicted
Предыдущий материал

Deloitte fined £4.2m over Serco tagging scandal-era audit

Следующий материал

«Химки» подписали Десятникова

Коментарии (0)