Витрати середньостатистичної сім’ї в області становлять понад 9 тисяч

Витрати середньостатистичної сім’ї в області становлять понад 9 тисяч
966423-ternopolyani-proyidayut-bilshe-polovini-zarplati

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати середньостатистичної сім’ї області в 2018 році становили 9 159 грн за місяць, що на чверть більше, ніж у 2017 р. У середньому на одного члена домогосподарства цей показник становив 4 795 грн в області та 3 938 грн в Україні.

Майже половину сукупних витрат (47%) родини Чернігівщини витрачали на харчування (включно з харчування поза домом). В Україні частка таких витрат становила 49%, найбільшою вона була в Одеській області – 57%.

Про це повідомили у головному управлінні статистики у Чернігівській області.

На придбання непродовольчих товарів та оплату послуг припадали 38% сукупних витрат домогосподарства. Зокрема, на купівлю одягу й взуття домогосподарства щомісячно спрямовували 6% сімейного бюджету, на охорону здоров’я та транспорт – по 4%, на придбання предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла – 3%, на зв’язок, відпочинок і культуру – по 2%.

Частка витрат на оплату житла, комунальних продуктів і послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) чернігівців становила 13%. В Україні ця частка становила 14%, а в регіонах вона коливалася від 17% у Київській області до 9% на Закарпатті.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Автор: vpervye1
Предыдущий материал

Сергей Безруков показал трёхлетнюю дочь

Следующий материал

Українці порівняли всіх перших леді країни, Зеленські в топі скрізь: "Наша Олена най-най"

Коментарии (0)