Педофілів каструють: Рада збирається прийняття надважливого закону

Педофілів каструють: Рада збирається прийняття надважливого закону

Депутати почали розгляд закону про посилення покарання за сексуальні злочини проти дітей.

Рішення прийняли вчора, 3 липня — повідомив народний депутат Мустафа Найєм у Facebook.

"Розгляд законопроекту стало можливим у тому числі завдяки петиції, яка зібрала понад 30 тисяч підписів. Дякую всім за підтримку. Тепер залишилося дочекатися рішення в залі", — написав Найєм.

Нещодавно, після резонансного випадку — зникнення 11-річної Дарини Лук’яненко в Одеській області в суспільстві підняли на обговорення тему покарання педофілам та гвалтівникам. Як варіант запропонували кастрацію.

Автори пропонують збільшити міру покарання до мінімальних 20 років ув’язнення за злочини статевого характеру проти дітей і створити напівзакритий реєстру педофілів, щоб не допустити їх до роботи в дитячих установах. Це буде електронна база з усіма даними про таких осіб — історією злочину, місцем проживання та роботи. Доступ до реєстру будуть мати правоохоронні органи та Мін’юсту, а право на отримання інформації дадуть керівникам дитячих установ.


Також пропонується хімічна кастрація. Тільки після відбуття половини строку зловмисник за власним бажанням після судової експертизи і з дозволу суду зможе пройти курс терапії. Лікування починають за ґратами і продовжують під наглядом поліції і медиків вже на волі.

Сьогодні таке покарання практикують у багатьох країнах, зокрема, США, Канаді, Ізраїлі та країнах Європи.

Автор: sape
Предыдущий материал

У Німеччині запустили високошвидкісний мобільний зв’язок 5G

Следующий материал

Алла Пугачева вышла в свет в ярком образе

Коментарии (0)