"Про Україну можна забути!" Соловйов запропонував Путіну нахабну аферу

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов заявив, що Росія повинна мільйонами видавати свої паспорти, щоб домогтися зникнення України.

За його словами, єдиний сенс її існування – кузня кадрів, яку окупанти повинні використовувати собі на благо. Злочинним задумом продажний телеведучий поділився в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1" (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


Володимир Соловйов

Володимир Соловйов

Скріншот відео

"Я вважаю, що ми щороку мінімум повинні роздавати півтора, а то й два мільйони паспортів, привозити цих людей. Вони повинні бути тут! Треба максимально полегшити цю процедуру, ми повинні однозначно боротися з демографічною ямою", – закликав Соловйов.

"Про Україну можна забути! Її треба зараз розглядати, на мій погляд, винятково як резервуар кадрів. Всі найздоровіші, всі найщиріші люди – ласкаво просимо до нас. А з бандерівцями розберуться поляки", – уїдливо додав він.

  • Соловйов пригрозив масованим вторгненням російської армії на Донбас. Гість його студії, в свою чергу, взагалі заявив, що все це буде супроводжуватися авіабомбардуваннями.

  • Також він спробував налякати українських патріотів фізичним знищенням російськими "добровольцями".

  • Пропагандист заявив, що якщо Росії не сподобається політика, яку буде надалі вести Україна, то вона може окупувати всі її території до Карпатських гір.

  • Раніше рупор Кремля висловлював упевненість в тому, що бойові дії на Донбасі закінчаться тільки тоді, коли Росія отримає контроль над всією територією України.

Автор: nionilas_baby
Предыдущий материал

Синоптик предупредила о мокрой погоде на Ивана Купала

Следующий материал

Поїзд Bombardier ZEFIRO Express отримав премію Designpreis Brandenburg за дизайн в скандинавському стилі

Коментарии (0)