Поїзд Bombardier ZEFIRO Express отримав премію Designpreis Brandenburg за дизайн в скандинавському стилі

Поїзд Bombardier ZEFIRO Express отримав премію Designpreis Brandenburg за дизайн в скандинавському стилі
ZEFIRO Express
Поїзд Bombardier ZEFIRO Express отримав премію Designpreis Brandenburg за дизайн в скандинавському стилі

Компанії Bombardier Transportation присуджена престижна премія в галузі промислового дизайну Designpreis Brandenburg за зовнішній вигляд і інтер’єр міжміського потягу ZEFIRO Express, призначеного для шведського оператора громадського транспорту Västtrafik, який обслуговує регіон Вестра-Гьоталанд.

Дизайн поїзду визнаний повністю відповідним скандинавській стилістиці і поєднує практичну функціональність із сучасною елегантністю і стриманим колірним рішенням. Просторий привабливий інтер’єр і м’яке освітлення створюють пасажирам заспокійливу обстановку.

Виклик дизайну полягав у поєднанні форми та функцій. Bombardier хотів, щоб потяг був привабливим, забезпечуючи при цьому його ефективне функціонування, особливо в зимовому кліматі Швеції.

Поїзд розрахований на роботу в суворих зимових умовах при температурі до -40 ° С і оснащений спеціально спроектованим великим плужним снігоочисником. Відповідно до технічних умов по технологічної сумісності головний прожектор піднято на максимально можливу висоту.

Bombardier також повинен був врахувати потенційну небезпеку зіткнень з лосями в конструкції. Отже передня частина потягу повинна була бути особливо міцною в природі, не втрачаючи жодної своєї елегантності або аеродинамічних властивостей.

Компанія Bombardier виграла контракт на 40 високошвидкісних поїздів ZEFIRO Express у квітні 2018 року. Поїзди будуть вводитись у комерційну службу з 2021 року. Збирання почнеться до кінця 2019 року.

Заснована в 2011 р Міністерством економіки та енергетики землі Бранденбург (Німеччина) премія Designpreis Brandenburg присуджується за кращі творчі дизайнерські рішення.

Автор: sosedgeorg
Предыдущий материал

"Про Україну можна забути!" Соловйов запропонував Путіну нахабну аферу

Следующий материал

Украина уверенно опередила Польшу на рынках яблок в Юго-Восточной Азии

Коментарии (0)