В Укрзалізниці хочуть чіпляти до пасажирських потягів вантажні вагони

В Укрзалізниці хочуть чіпляти до пасажирських потягів вантажні вагони


"Укрзалізниця" розглядає можливість використовувати пасажирські потяги для вантажних перевезень. Про це повідомив операційний директор компанії В’ячеслав Єрьомін.

- Зараз ми розглядаємо питання про те, щоб модернізувати наявні фітингові платформи, поставити їх на пасажирські візки і включати до складу пасажирських поїздів подібно до того, як зараз перевозяться платформи з автомобілями, — розповів він. На думку Єрьоміна, це відповідатиме запитам бізнесу щодо перевезень у межах держави.

- Підприємцям важливо забезпечувати високу швидкість і надійність доставки. Тобто відправник хоче бути впевнений в тому, що контейнер, завантажений ввечері на платформу, вранці в точно визначений час виявиться в пункті призначення. В іншому випадку йому зручніше скористатися автомобільним транспортом, — пояснив операційний директор залізниці. Єрьомін наголосив, що пріоритетними наразі для запуску проекту будуть напрямки, котрі є проблемними для доставок автомобільними шляхами, зокрема через низьку якість доріг.

Автор: kro_ogli
Предыдущий материал

Шлемом по голове: курьер Glovo жестоко избил мужчину в Киеве (ВИДЕО)

Следующий материал

Стали відомі регіони-лідери видавничої справи

Коментарии (0)