Одні вовчиці: мережу розсмішило відео туру Вінника з Поплавським

Одні вовчиці: мережу розсмішило відео туру Вінника з Поплавським

Користувачі мережі не без сарказму сприйняли передвиборчий тур "Аграрної партії" зі співаками Михайлом Поплавський і Олегом Винником.

Про це повідомляє "Громадське" в Twitter.

"Михайло Поплавський та Олег Винник почали їздити містами України з передвиборчим туром. Ми побували на першому їхньому брифінгу та концерті", — йдеться у повідомленні.

Під постом зявилися кумедні коментарі.

"А шо це за фанати 60+?? Молодші не прийшли чи Винника не слухают??", "у мене питання: ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ ДО АГРОсфери має "поплавок", крім косіння кропиви??? Б*я, я запутався в цій сраній політиці...", "одні вовчиці поприходили", "та ладно вам! Нехай бабці підзароблять)) Аграрна там у них невеликий голос))", "Поплавский знав, кого брати в підтримку))))", — пишуть коментатори.

«Винник — це вобщє! Обожаю!» — Михайло Поплавський та Олег Винник почали їздити містами України з передвиборчим туром. Ми побували на першому їхньому брифінгу та концерті pic.twitter.com/26MpZK9MQT

— Hromadske.UA (@HromadskeUA) 5 июля 2019 г.Автор: hedoxakep
Предыдущий материал

Дети поручика Достоевского. Обещания врио Беглова сохранить сквер в Кузнечном переулке расходятся с действиями Смольного: фонд Якунина не оставляет попыток освоить территорию

Следующий материал

Запорожанка просит депутатов запретить горожанам кормить голубей

Коментарии (0)