Чудовисько на Полтавщині перелякало ціле село: по-тихому вичікувало під дровами, дивом спіймали

Чудовисько на Полтавщині перелякало ціле село: по-тихому вичікувало під дровами, дивом спіймали

Житель села Іванівка з Полтавської області 3 липня виявив поруч з приватним домогосподарством дивовижного звіра і вбив його. Мешканці стверджують, що це знаменита чупакабра.

Олександр Близнюк працював біля будинку. Він почув гавкіт собак, які бігали навколо купи дров. Чоловік підійшов ближче і побачив у купі дров щось страшне. Невідома досі тварина блискучими очима дивилась просто на нього. Він з переляку прибив її палицею по голові.


"Спочатку я подумав, що це лисиця, — пояснює Олександр. — Почав виганяти її з криївки, раптом вискочила незрозуміла істота. З переляку я схопив палицю і вдарив тварину по голові".

Іванівська чупакабра один в один схожа, на вбиту минулого року істоту. Від удару тварина померла на місці. Можливо, це та ж сама особина. Дивне створіння чоловічого роду викликало неабияке занепокоєння місцевих мешканців.

За словами чоловіка, який спіймав чупакабру на власному подвір’ї, тварина жлодних звуків не подавала, мовчки сиділо і все — не гавкало, не шипіло. Добре, що собаки зачули неладне і видали господарю страшне створіння.

Місцеві мегканці співставили фото і відео з інтернету і вирішили, що ця невідома істота — точно чупакабра.

Автор: tovznak
Предыдущий материал

США предоставили программу противодействия влиянию Кремля в мире

Следующий материал

До берегів Італії прийшло нове судно з мігрантами

Коментарии (0)