В Європарламенті визнали загрозу Росії для Європи: подробиці

В Європарламенті визнали загрозу Росії для Європи: подробиці

Головними викликами для ЄС у найближче десятиліття Європарламент назвав зміну клімату та енергетичну безпеку, також згадавши Росію.

Так, у доповіді Дослідницької служби ЕП підкреслюється, що реагувати на проблеми Європи слід з урахуванням складної геополітичної ситуації, особливу увагу приділяючи Росії, №яка все більш наполегливо самостверджується", пише RT.

"Зміна клімату та енергетична безпека – дві основні проблеми в області безпеки, які Євросоюзу доведеться вирішувати в наступні десять років, зіставляючи їх значимість з іншими серйозними викликами, з якими ЄС зіткнеться в найближчі роки.

Тонку рівновагу між зусиллями в області кліматичної дипломатії і підтриманням енергетичної безпеки доведеться шукати в умовах усе більш нестабільної геополітичної обстановки: Євросоюзу потрібно буде зберігати стратегічні партнерські відносини за океаном [зі США] і в той же час взаємодіяти з Росією, яка все наполегливіше прагне до самоствердження", – йдеться в тексті документа.

Аналітики вказали на роль РФ у війнах в Україні та Сирії, а також відзначили небезпеку дезінформаційної діяльності Кремля.

Крім того, Росія згадується в доповіді у зв’язку з авіакатастрофою малайзійського Boeing MH17, збитого в 2014 році в небі над Донбасом, і отруєнням у 2018 році колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері.

При цьому підкреслюється єдність позицій членів Європейської ради з обох питань.

Автори доповіді додали, що майбутня політика Європи щодо Росії повинна формуватися з урахуванням думки всіх країн ЄС.

"Замість введення разових заходів у відповідь на дії Росії і КНР, відносини з двома цими країнами необхідно буде обговорювати на колективних нарадах", – йдеться в документі.

При цьому європейські аналітики відзначили, що ще в 2016 році були виявлені "серйозні розбіжності" між членами Євросоюзу з приводу відносин із Москвою.

У відповідь на ці заяви ЕП російські експерти заявили, що, складаючи подібні доповіді, в Європі нібито вчергове намагаються представити Москву як свого антипода.


Ілюстрація

Ілюстрація

Daily Storm

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Автор: vinolub
Предыдущий материал

Сьогодні півУкраїни накриють грози: прогноз погоди на 8 липня

Следующий материал

Love Island: Maura is a feminist icon, comedian Katherine Ryan says

Коментарии (0)