В Антарктиді зникла таємна військова база

В Антарктиді зникла таємна військова база

Стала відомою інформація про те, що зникла таємна військова база, яку деякий час тому знайшли дослідники на території Антарктиди, інформує 1NEWS з посиланням на .Від західних ЗМІ надійшло повідомлення про те, що на супутникових знімках, які були недавно отримані, не фіксується секретна база, розташована в Антарктиді. Фахівці припускають, що її могло просто занести снігом. У ситуації, що склалася розбиратися будуть експерти з Австралії. Вони почали займатися підготовкою експедиції, попередньо заручившись підтримкою норвезьких дослідників.

Вчені хочуть відшукати загублену базу і встановити, кому саме належав раніше даний об’єкт. Фахівці говорять про те, що через зникнення бази з фотознімків, відшукати її буде не так просто. Відшукати пропажу буде можливо виключно завдяки координатам локації бази.

Про цю базу, яка знаходиться в Антарктиді є дуже багато легенд і ще більше чуток. Одна з версій говорить про те, що базу побудували німці в 40-х роках минулого століття. Основним її завданням, за чутками, була дозаправка тих підводних човнів і судів, які в той час курсували поруч з Латинською Америкою.

Також є кілька і інших, більш фантастичних припущень. Наприклад, уфологи вважають, що цей об’єкт може належати інопланетянам, які вже встигли захопити Антарктиду і зараз продовжують готуватися до захоплення всіх інших континентів.

Автор: hva_zhra
Предыдущий материал

В Гонконге около 230 тыс. людей вышло на акцию против закона об экстрадиции

Следующий материал

Усе виявилося обманом — патрульна про реформу поліції

Коментарии (0)