Поліція відкрила 95 кримінальних проваджень, пов’язаних із виборчим процесом на позачергових виборах до Ради

Поліція відкрила 95 кримінальних проваджень, пов’язаних із виборчим процесом на позачергових виборах до Ради

Позачергові вибори до Верховної Ради призначено на 21 липня

Від початку передвиборчої кампанії поліція відкрила 95 кримінальних проваджень, пов’язаних із виборчим процесом, інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ України 8 липня.

"Усього з початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло 2384 повідомлення про порушення. Крім того, правоохоронці склали 491 адміністративний протокол за фактами порушення у виборчій сфері. Упродовж минулої доби до органів поліції надійшло 102 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом", – ідеться в релізі.

За даними правоохоронців, найбільше повідомлень про порушення надійшло в Донецькій і Харківській областях, а також у Києві.


Фото: mvs.gov.ua

У міністерстві зазначили, що здебільшого до правоохоронців звертаються щодо інцидентів, пов’язаних із незаконною агітацією – 1675 фактів, підкупом виборців – 198, перешкоджанням здійсненню виборчого права – 60, хуліганством – 56 і пошкодженням майна – 43.

21 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 23 травня указ Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес.

Автор: sape

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Представитель Украины на "Славянском базаре-2019": У меня просят денег, когда узнают, что я победитель Х-фактора

Следующий материал

СМИ: Китай завершил создание марсохода 

Коментарии (0)