Підприємець на Буковині відшкодував 1 млн. грн. завданих державі збитків

Підприємець на Буковині відшкодував 1 млн. грн. завданих державі збитків


За процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області в ході розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків), яке здійснювало слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Чернівецькій області, забезпечено відшкодування збитків державі в розмірі 1 млн. грн.

Встановлено, що 48-річний чернівчанин, займаючись підприємницькою діяльністю у сфері імпортування кондитерських виробів на територію України з їх подальшою реалізацією, перевищив ліміт загального річного оподаткування платників своєї групи, але у податковій звітності це не відобразив, чим занизив суму єдиного податку.

Так, упродовж січня-грудня 2017 року через торгові мережі чоловік реалізував солодощів більше ніж на 8 млн грн, а податок сплатив на 1 млн. грн. менше.

У ході досудового розслідування чоловік добровільно відшкодував завдані державі збитки та погасив заборгованість перед бюджетом в повному обсязі, у зв’язку з чим на підставі ч. 4 ст. 212 КК України його звільнено від кримінальної відповідальності. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Автор: small_diamond
Предыдущий материал

НБУ отменил продажу масложировых активов Дельта Банка из-за возможных манипуляций

Следующий материал

ПриватБанк интегрирует бесконтактную оплату в частный бизнес

Коментарии (0)