За нерухомість Вінниччини власники сплатили 53,5 млн. грн

За нерухомість Вінниччини власники сплатили 53,5 млн. грн

Впродовж І півріччя 2019 року до місцевих бюджетів Вінниччини надійшло майже 53,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, зазначена сума перевищує прогнозовану на 7,9 млн грн. А порівняно із надходженнями аналогічного періоду минулого року зросла на 11,9 млн грн.

Понад 75% із загальних надходжень податку на нерухомість або близько 40,3 млн грн. сплатили юридичні особи. Решта – це внесок від громадян

До 1 липня 2018 року повідомлення, а саме – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, були надіслані усім власникам «понаднормових» квадратними метрів житлової площі. Відтак, Руслан Осмоловський нагадує, що упродовж 60 календарних днів з дня отримання таких повідомлень ці платники зобов’язані перерахувати суму податку на зазначені у повідомленні реквізити.

Додамо, що зі ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік, платники Вінницької області можуть ознайомитись за гіперпосиланням http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/vinnitska-oblast.

Автор: nw_3natok
Предыдущий материал

Стало известно, зачем Венедиктов приехал в Киев

Следующий материал

В Запорожье старшеклассник выстрелил школьнику в глаз

Коментарии (0)