Повернення Романа Безсмертного в Мінський процес: як це позначиться на переговорах

Повернення Романа Безсмертного в Мінський процес: як це позначиться на переговорах

Повернення Романа Безсметрного до складу тристоронньої контактної групи для переговорів у Мінську – це позитивний крок. Про це в коментарі сайту «Сьогодні» розповіла політолог Олеся Яхно-Бєлковська.

«Я вважаю це, безумовно, позитивним рішенням, тому що у нас сьогодні не так багато людей, яких можна назвати професійними і такими, які добре розбираються в тій тематиці, якою займаються. І в цьому сенсі та команда, яка була свого часу зібрана для переговорів у Мінську, була найбільш підходящою. А це і Леонід Кучма, і Роман Безсмертний», – говорить Яхно-Бєлковська.

Крім того, за її словами, рішення президента України Володимира Зеленського з приводу повернення Безсмертного в «Мінськ» свідчить про те, що це той формат, в якому потрібно сьогодні вести переговори і який може привести до миру.

«Воно (рішення президента – Ред.) ще раз доводить, що це були лише передвиборчі гасла з приводу змін форматів. Зараз триває мінський формат. На рівні персоналій повертаються ті люди, які вели цей процес. Зрозуміло, що Зеленський не поверне тих людей, які входять в партію Петра Порошенка. Все, що було в попередні роки, триває. Це ще раз доводить, що швидкого результату, швидкого миру не може бути. Це не те, що можна досягти одним рішенням. Це те, що досягається злагодженою позицією і постійною роботою», – додає політолог.

Як повідомляли новини «Сьогодні», раніше він уже був у політичній підгрупі ТКГ, але в 2016 році Безсмертний раптово вийшов з переговорів.

«Я вирішив для себе і поінформував усіх причетних – від тих, хто бере участь в технологічному забезпеченні процесу, і до президента, – що завершую цей етап у своєму житті. Я виходжу з Мінського процесу і не буду далі брати участь у волонтерстві на цій дипломатичній ниві» , – говорив він.

Водночас Безсмертний заявляв: «Нічого більш огидного, ніж мінський процес, я не зустрічав». Уроком Мінська є те, що світ, і Європа, і Україна капітулювали перед викликами, які були поставлені російською вояччиною, говорив він.

Автор: loothesuper
Предыдущий материал

На аукціоні Christie’s продали перше видання твору Гоголя за £175 тис.

Следующий материал

Цены на нефть превысили 66 долларов за баррель

Коментарии (0)