В яких країнах світу фіксують найбільше вбивств

В яких країнах світу фіксують найбільше вбивствЩорічно сотні тисяч людей стають жертвами умисних вбивств. Майже кожен п’ятий з них гине в результаті безчинств організованих злочинних угруповань. Більшість жертв вбивств – чоловіки, проте від рук членів сім’ї і інтимних партнерів частіше гинуть жінки.

Про це повідомляє 1NEWS.

Статистика вбивств і тенденції, що спостерігаються різняться по країнах і регіонах. У доповіді наголошується, що гірше за все справи йдуть в країнах Центральної і Південної Америки. Якщо середній світовий показник – 6,1 убитих на 100 тисяч чоловік, а в Америці в цілому – 17,2 убитих, то в Центральній Америці – 62 убитих, в Південній Америці – 56,8 на 100 тисяч чоловік. В Африці – 13 убитих на 100 тисяч чоловік. В Європі найнижчий показник – 3 убитих на 100 тисяч чоловік.

Більшість жертв вбивств – чоловіки, проте від рук членів сім’ї і інтимних партнерів частіше гинуть жінки. У всьому світі чоловіки і хлопчики складали близько 80 відсотка жертв умисних вбивств. До того ж понад 90 відсотків вбивць – також чоловіки.

У всіх регіонах ймовірність того, що хлопчики стануть жертвами вбивств, збільшується з віком. Найбільшому ризику піддаються чоловіки і хлопчики у віці від 15 до 29 років.

Основними факторами, що сприяють вбивствам, є вогнепальна зброя, наркотики і алкоголь.

Джерело: УНН
Автор: lryashko
Предыдущий материал

Алика Смехова в откровенном купальнике очаровала поклонников

Следующий материал

О заседании Антитеррористического центра Республики Казахстан

Коментарии (0)