Одного з голів облдержадміністрацій підозрюють у недостовірному декларуванні доходів

Одного з голів облдержадміністрацій підозрюють у недостовірному декларуванні доходівНАБУ за погодження САП повідомило колишньому голові однієї з обласних державних адміністрацій про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації.

Повідомлення про підозру екс-губернатору направлено поштою, адже після того, як колишній чиновник взнав про виклик до НАБУ, він зник, – повідомляє 1NEWS.

“9 липня 2019 року детективи Національного бюро за погодженням із прокурорами САП повідомили екс-голові однієї з ОДА про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 КК України)”, – вказали у НАБУ.

Як повідомляється, слідство встановило, що екс-посадовець у е-деклараціях за 2016 та 2017 роки не задекларував статки на суму близько 35 млн грн та 8 млн грн відповідно, а декларацію за 2015 рік взагалі не подав.

Серед незадекларованого у 2016-2017 роках майна, як вказано, – нерухомість, авто, доходи, корпоративні права.

“Повідомлення про підозру екс-губернатору направлено поштою через неможливість вручення його особисто – такий порядок передбачений КПК України”, – додали у бюро.

“Колишнього посадовця про виклик до Національного бюро детективи повідомили завчасно, він особисто підтвердив намір явитись до НАБУ 9 липня о 14:00. Але цього не сталося. Відтоді екс-посадовець на дзвінки детективів не відповідає. За місцем проживання особа, яка представилася охоронцем, повідомила детективам, що колишнього губернатора немає, отримувати документи ця особа відмовилася. Впродовж перебування детективів поряд із місцем проживання екс-чиновника з кількох автомобілів за ними спостерігали невстановлені особи”, – розповіли у НАБУ.

Як вказали у НАБУ, розслідування фактів недекларування статків детективи НАБУ розпочали за каденції топ-чиновника в січні 2017 року. Додамо, з січня 2017 року НАБУ розпочало досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, стосовно призначеного 22 квітня 2016 року указом Президента України №164/2016 на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації, слідує з Солом’янського районного суду міста Києва від 22 червня 2018 року. Президента України №164/2016 на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації був призначений Костянтин Бриль.

Джерело: УНН
Автор: ___lin___
Предыдущий материал

Женщина открыла огонь по мужчине и подростку в центре Сум

Следующий материал

Банда Цапков, «крыша» в Европе» и полпред президента: Ростовский узел судьи Чебановой

Коментарии (0)