Хтось їх зупинить? Відомий український політтехнолог прокоментував зустріч прем’єр-міністра Росії Дмитра Мєдвєдєва

Відомий український політтехнолог у своєму блозі не Фейсбуці прокоментував зустріч прем’єр-міністра Росії Дмитра Мєдвєдєва в Москві, в офісі “Єдиної Росії”, з керівництвом “Опозиційної платформи – За життя”: кумом російського президента Віктором Медведчуком, Юрієм Бойком, Вадимом Рабіновічем і Тарасом Козаком (власником NewsOne).

“Це була прогнозована “поїздка по подарунки” – але, зважаючи на масштаб “подарунків”, є ймовірність, що буквально перед днем голосування вона може повторитись, і Медведчук вже зустрінеться особисто з Путіним. Цим разом Мєдвєдєв (тобто, Путін) розщедрився на “розгляд зняття санкцій з українських підприємств картонно-паперової галузі, а також деяких виробництв аграрної галузі.

Крім того, було заявлено, що анонсований “телеміст” з телеканалом “Россия” таки відбудеться – просто “без закошмареного NewsOne”. Тобто, від цього інструменту Кремль дійсно відмовлятись наміру не має і використає бодай в урізаному форматі.

А от “найсмачніше” – дешевий газ – відклали як приманку: “Ми вже готові на початок серпня до підписання прямого контакту між споживачами України і “Газпромом”, який дасть істотне зниження вартості газу для нашої економіки”, заявив Бойко.

Зв’язка “голоси за ОПЗЖ – дешевий російський газ” очевидна. Скільки на неї впіймається виборців – покаже 21 липня.

Власне, ця угода і політичні наслідки для України і є бонусом від оборудки для Кремля і Путіна особисто. Це давно не новина, і спроба не перша – але чим це закінчиться, час покаже.

Мєдвєдєв на зустрічі, здається, за звичкою трошки задрімав прямо в процесі.))” – пише Голобуцький.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Автор: max_volna
Предыдущий материал

Украина "выпала" из топ-20 стран мира с самой высокой инфляцией, – НБУ

Следующий материал

Сколько стоила госпомощь банкам казахстанским налогоплательщикам

Коментарии (0)