Прийшли відспівати Раду на прощання? Під стінами парламенту зібралися десятки священників

Прийшли відспівати Раду на прощання? Під стінами парламенту зібралися десятки священників

Військові капелани вийшли на акцію під будівлю Верховної Ради України на підтримку прийняття закону "Про військове капеланство" (№10244-1) без внесення правок.


Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Цей законопроект дуже важливий — сьогодні під стіни ВР приїхали капелани Нацгвардії, аби підтримати його" — заявив Отець Богдан, капелан Нацгвардії.

Загалом на акцію під стінами Ради зібралося близько 30-ти капеланів. Вони організували службу, щоб нардепи проголосували за закон.


Окрім цього, учасники заходу принесли листівки із закликом проголосувати за закон без змін.


Законопроект прийнятий у першому читанні 6 червня. Церковники повідомляють, що документ розроблений на основі побажань військових священиків (капеланів) з урахуванням практичного досвіду капеланської служби в Україні та сформовано спільними зусиллями народних депутатів, юристів, експертів з релігійних питань із залученням представників Ради душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. Зміст цього законопроекту підтримують капелани, які перебувають на посадах "військовий священник (капелан)" в Збройних Силах та інших військових формуваннях України.


Організатори заходу стверджують, що після опрацювання у комітетах тексту законопроекту виявилося, що текстовий зміст і концептуальні основи капеланства були підмінені, і тому священник-духівника фактично роблять офіцером по роботі з особовим складом.

Автор: majorfonskrip
Предыдущий материал

"Мама — как бабушка!" Галкин вызвал споры в сети, показав фото с детьми и Пугачевой

Следующий материал

Россия – Франция, Иран — Польша. Прогнозы на Лигу наций

Коментарии (0)