"Не дамо Зеленському знову обдурити!" Рабинович закликав проголосувати за мир і зниження тарифів

Президент України Володимир Зеленський не виконав передвиборчих обіцянок, і тепер тільки голос за мир і зниження тарифів на виборах до Верховної Ради врятує країну.

Таку думку висловив народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – "За життя" Вадим Рабинович на багатотисячній акції на підтримку телеканалу NewsOne і свободи слова в Україні, яка пройшла 11 липня в Києві.

Політик зізнався, що на президентських виборах голосував за Зеленського, тому що думав, що віддає свій голос за мир, за гідне життя, за ситу Україну.

"Я відкликаю свій голос, відданий за пана Зеленського, – бо голосував за мир, нормальні тарифи. Він каже, що не займається економікою, але в той же час розподіляє кошти, виділені на проведення військового параду на День Незалежності. Гроші закладені в бюджет Україна, і президент не має права давати вказівки, куди їх направити. Пан Зеленський, ви не читали Конституцію! ви не маєте права давати вказівки садити журналістів! Чи не служите олігархам, а служіть народу! " – закликав парламентарій.

За його словами, Зеленський не виконує обіцянок, які давав перед президентськими виборами.


Вадим Рабинович

Вадим Рабинович

"Єдиний економічний пункт в програмі партії "Слуга народу", за яку хочуть проголосувати мало не пів-країни, – продаж української землі ... Миру немає, про зниження тарифів "пожартували", а землю продадуть! Якби нашу землю запропонував продати злодійкуватий Порошенко , ми б не дали йому це зробити. І сьогодні, коли це запропонує зробити вже новий усміхнений президент, нам ні в якому разі не можна потрапити в пастку. Так що давайте не дамо Зеленському, який думає, що у людей під подушкою заховані мільярди, витягнути у нас останнім", – закликав народний депутат.

Політик упевнений, що українці на виборах дадуть оцінку поведінці президента, який веде себе так само, як раніше поводився Петро Порошенко.

"Сподіваюся, що 21 липня ми проголосуємо за це зниження тарифів, мир, гідне життя. Сподіваюся, що українці зроблять вибір на користь свободи слова, і тоді Україна стане дійсно великою. Тільки голос за мир і зниження тарифів врятує країну", – підсумував Вадим Рабинович.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Автор: u_o_i
Предыдущий материал

110 Crypto Exchanges Are Reportedly Trying to Get Licensed in Japan

Следующий материал

Отмена санкций ЕС против Януковича: эксперт назвал "помощников" из Украины

Коментарии (0)