Речник "Голосу" закликав політичні партії забезпечувати рекламу сурдоперекладом

Ярема Дух прессекретар політичної сили "Голос", наголошує, що важливий кожен голос і що на днях команда Вакарчука презентувала політичний ролик з синхронним перекладом на мову жестів.

Голос, вважає основною своєю цінністю — бути доступним кожному, доносити свої меседжі всім, в тому числі сотні тисячам українцям з вадами слуху.

"Ця заява не про політичну конкуренцію, а скоріше про побудову нової політичної культури"- пише Ярема Дух.

Він закликає долучитись інші політичні партії та стати більш доступнішими для всіх українців

#КомандаЗмін | Микола Давидюк

«Змінити Верховну Раду — змінити Україну. Це можливо 21 липня»! Nick Davydiuk, друзі — це саме той лідер, який мотивує сьогодні молодих і активних людей діяти, щоб змінювати свою країну. Микола — політичний експерт, очільник аналітичного центру «Політика» на громадських засадах, співзасновник громадсько-політичного руху «Дій з нами». Національний тренер та викладач, IRI (International Republican Institute), NIMD (the Netherlands Institute for Multiparty Democracy) та УАЛ (Українська Академія Лідерства). В 2018 році проходив стажування у Harvard Kennedy School (США). До команди «Голосу» Микола Давидюк приєднався, щоб повернути в центр прийняття політичних рішень звичайну людину, звичайного українця. У Раді, разом з нами, працюватиме над тим, щоб парламент став ефективним офісом впровадження реформ. Важає, що потрібно створювати нові умови всередині держави, для українців, які поїхали шукати кращої долі за кордоном. «Мій найбільший виклик — зробити Україну успішною» — каже Микола. Впевнені, цього прагне кожен свідомий українець! Об’єднаємось????? #ГолосЗмін #КомандаЗмін

Geplaatst door Голос op Dinsdag 9 juli 2019
Автор: katrinn_in_love
Предыдущий материал

Законопроєкт Зеленського про люстрацію вже в Раді: повний список кандидатів на люстрацію

Следующий материал

Активист рассказал о попытке срыва конкурса на должность главы "Житлоинвестбуд-УКБ"

Коментарии (0)