Трамп оголосив режим НС в Луїзіані через тропічний шторм

Трамп оголосив режим НС в Луїзіані через тропічний шторм

Президент США Дональд Трамп у п’ятницю запровадив режим надзвичайної ситуації в штаті Луїзіана напередодні удару тропічного шторму "Баррі", який рухається через Мексиканську затоку і наближається до Нового Орлеана. Про це повідомляє телеканал Fox News.

Згідно з прогнозами Національного центру США стеження за ураганами, шторм досягне максимальної сили у п’ятницю ввечері або в суботу вранці.

Тоді швидкість вітру може досягти 119 км/год, і він буде перекваліфікований на ураган. Очікується, що в штаті Луїзіана випаде ще 25-35 см опадів.

Президент США закликав жителів штату прислухатися до попереджень місцевої влади і до обережності.

"Оскільки ви готуєтеся захищати свої будинки і близьких від повені та шторму, який наближається, дуже важливо прислухатися до вказівок федеральних, державних і місцевих органів влади. Ми перебуваємо з ними в тісному контакті. Будь ласка, будьте підготовленими, акуратними і в безпеці!" — написав він у Twitter.

To everyone on the Gulf Coast: As you make preparations to protect your homes & loved ones from flooding & the coming storm, it is imperative that you heed the directions of @FEMA, State & Local Officials. We are working closely w/ them. Please be prepared, be careful, & be SAFE!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 11 липня 2019 р.

Влада Нового Орлеана побоюється, що Міссісіпі може вийти з берегів і затопити місто. Очікується, що рівень води може піднятися до 6 метрів. Місцеві чиновники впевнені в міцності дамб, але побоюються, що їхньої висоти може просто не вистачити.

Зараз мобілізовано близько трьох тисяч членів Національної гвардії США.

Найбільш руйнівним ураганом в історії штату стала "Катріна", яка в 2005 році практично руйнувала Новий Орлеан і забрала понад 1,8 тис. життів. Матеріальний збиток тоді склав $ 125 млрд.

Автор: bookclubby
Предыдущий материал

США разрабатывают план борьбы с «Бессмертным полком» 

Следующий материал

Защитник «Сампдории» перешел в «Лион»

Коментарии (0)